19. ITMA Fuarı Yenilik ile Sanayiinin Dönüşümüne Dikkat Çekecek

3

28 Ocak 2021’de Facebook ve YouTube’da canlı olarak gerçekleştirilecek olan

ITMA 2023 sanal lansmanını kaçırmayın.

Dünyanın en büyük tekstil ve hazır giyim teknolojisi vitrini olan ITMA, Milano’daki 19. Fuarında yenilikçi üretim teknolojisi ve malzemeleri sunmaya ve endüstriyle paylaşmaya devam edecek. ITMA 2023, “Tekstil Dünyasını Dönüştürmek” temasına sahip olacak. Fuar dört alt temayla destekleniyor: gelişmiş malzemeler, otomasyon ve dijital gelecek, yenilikçi teknolojiler ve sürdürülebilirlik ve döngüsellik.

ITMA fuarının sahibi olan Avrupa Tekstil Makine İmalatçıları Komitesi CEMATEX’in başkanı Ernesto Maurer şu açıklamayı yapıyor: “ITMA 2023, tekstil ve hazır giyim üreticilerinin işlerini büyütmelerine ve büyümelerine yardımcı olmak için katalizör görevi gören yenilikleri ve yeni yaklaşımları vurgulayacak ve dönüşüm yolculuklarını sürdürmek. Ticari ve teknolojik gelişmelerle dolu 4. Sanayi Devrimi’nin ortasındayız, bu nedenle tekstil ve hazır giyim sektörünün devam eden başarısı için dönüşüm daha da kritik. Hız ve çeviklik, bugün karşı karşıya olduğumuz ekolojik ve tıbbi zorlukların etkin bir şekilde üstesinden gelmenin de esasıdır. ”

ITMA’yı düzenleyen ITMA Services başkanı Charles Beauduin şunları ekliyor: “Dünyanın önde gelen fuarı olan ITMA, endüstri yeniliklerini sunmak ve paylaşmak ve diğer paydaşlarla işbirliği yapmak için sektöre rakipsiz bir platform sunuyor. Covid-19 salgını iş ortamını olumsuz etkilediğinden, tüm katılımcıların ve personelin sağlık ve güvenliğinin önemini göz önünde bulundurarak durumu yakından takip edeceğiz. Aynı zamanda, katılımcılarımızın potansiyel müşterilerle daha iyi bağlantı kurmasına ve onlarla iş yapmasına yardımcı olmak için ek fırsatlar oluşturmak için çeşitli girişimler başlatacağız. ITMA 2023 için yeni girişimleri ve geliştirmeleri çok yakında duyuracağız.”

ITMA, 2015 yılında Milano’da başarıyla düzenlendi ve fuar Milano’ya döndüğünde güçlü bir tepki bekleniyor. Organizatör fuarla ilgili en son güncellemeleri görmek için herkesi yeni ITMA 2023 web sitesini ziyaret etmeye davet ediyor.

28 Ocak 2021’de Facebook ve YouTube’da canlı olarak gerçekleştirilecek olan ITMA 2023 sanal lansmanını kaçırmayın.

ITMA 2023, 8-14 Haziran tarihleri ​​arasında Milano, Fiera Milano Rho’da yapılacak. Stand alma uygulaması 3 Mart 2021’de açılacak. İlgilenen katılımcılar detaylar için www.itma.com‘u ziyaret edebilirler. Katılım soruları için lütfen e-posta: application@itma.com.

2019’da Barselona’da düzenlenen son ITMA fuarı, hammaddeler ve kumaşlar da dahil olmak üzere tüm tekstil ve hazır giyim değer zincirinden sergilere yer verdi. 45 ülkeden 1.717 katılımcının rekor katılımı ve 136 ülkeden yaklaşık 105.000 ziyaretçi çekti.

 

 

#ITMA #Tekstil #DijitalTekstiller #ITMAMilano #Milano #Cematex #ITMAservices