Bu Fuarı Çok Seveceksiniz

65

FM Brooks, yenilikçi dijital baskılı uygulamalarla Avrupa’nın dijital baskı endüstrisini harekete geçirmek için tasarlanan çığır açan ve benzersiz bir etkinlik olan “Pure Digital” i pazarın ilgisine sunuyor. Ancak altını bu tercüme metin için çizelim ki bu da bazı fuarlar da olduğu gibi Pan Avrupa bir fuar. Yani sergilenen tüm imkanlar Avrupa için olacaktır.

17 – 19 Nisan 2018’de Amsterdam’da yapılacak olan Pure Digital’in etkinlik formatı, içeriği ve tarzı geleneksel baskı merkezli ticaret fuarlarının aksine, yenilikçi endüstrinin (kreatif direktörler, mimarlar, iç mekân tasarımcıları, grafik tasarımcıları, moda tasarımcıları, pazarlamacılar ve baskı hizmeti sağlayıcılar) hoşuna gidecek şekilde özel olarak tasarlandı. Pure Digital, tek bir etkinlikte dijital olarak basılmış uygulamalarda yenilikçi tasarımların en iyilerini sergileyecek.

Pure Digital, kısa tirajdan, iç mekân kumaşlarına, ısmarlama duvar kağıtlarından, perakende iç mekan baskı üretimine ve yenilikçi ambalaj baskı kampanyalarına kadar her alanda sadece ilham vermekle kalmayacak, aynı zamanda ekipman satıcılarını sergileyip tedarikçilerini basmalarına ve tasarımcılarının yakında çıkacak projeleri veya kampanyalarında dijital baskıyı keşfetmelerini ve kullanmalarını sağlayacak kişileri de sağlayacak.

Pure Digital ile Dijital baskının yenilikçi gücü sayesinde yeni fikirler geliştirmeye ve pazarlama endüstrisine ilham olmayı amaçladıklarını belirten Frazer Chesterman, şu açıklamayı yapıyor:

“Nerdeyse her gün yeni teknolojiler piyasaya çıkıyor ve bunlar genellikle nefes kesici uygulamalara güç kazandırıyor. Biz de bu uygulamaları, teknolojileri ve sağlayıcıları tek bir çatı altında bir araya getirerek dijital baskının gücünü gösteren ve yeni fikirleri olan topluluklarla dijital baskı pazarının büyümesini destekleyen bir katalizör olacağız. Bugüne kadar, fikir sahiplerinin kendileri için tasarlanan etkinliğe odaklanması gerekmişti. İşte bu etkinlik Pure Digital olacak. Geleneksel bir baskı fuarı değil ama son teknoloji tasarımı inanılmaz dijital baskı ile birleştiren bir platform. Bu ikisini karıştırdığınız zaman nelerin mümkün olduğunu ziyaretçilere gösteren ve mükemmel ticari sonuçlar elde edilmesini sağlayan ödüllü ve piyasada öncü projeler üreten bir forum.”

Pure Digital, yeni uygulamalarla birlikte (dekor, perakende veya ambalaj için) daha yüksek değerli dijital baskı üretimi talep etmek amacıyla baskı şirketlerinin yenilikçi endüstriyi eğitirken gerçek potansiyellerini iyileştirmeleri ve ateşlemeleri için bir odak noktası sunacak.

Etkinlik Avrupa’nın önde gelen etkinlik alanlarından biri olan Amsterdam RAI’de düzenlenecek.

Buna ilave olarak etkinlik, mimarların, iç mekan tasarımcılarının ve üretim şirketlerinin katıldığı önde gelen bir inşaat fuarı olan Building Holland ile aynı yerde ve eş zamanlı olarak gerçekleşecek.

Pure-Digital-Co-Founders---Marcus-Timson-&-Frazer-Chesterman

Kurucu Ortak Marcus Timson’ın yorumları ise şöyle: “Şimdiye kadar baskı ile ilgili pek çok fuar yenilikçi endüstrinin ilgisini çekmeye çalıştı ve hala da bu topluluk ile etkili bir ilişki kurmak için çabalıyor. Bize göre bunun nedeni, benzersiz ve ayrıcalıklı bir marka geliştirmeyi başaramamış ve endüstri ile birlikte yankılanan bir deneyim ortaya koyamamış olmaları.”

“Geçen hafta lansman etkinliğimizde, dijital baskı yenilikleri alanında 30’a yakın lider bize destek oldu ve kaliteli geri bildirimler sundu. Sadece Pure Digital’in konseptini değerlendirmekle kalmadılar, aynı zamanda önde gelen baskı imalatçıları olarak onların stratejik vizyonu ile aynı hizada olduğunu onayladılar. Pure Digital’in yeni uygulamalarda ve piyasalarda yapılan dijital baskının gelecekteki büyümesinde önemli olabileceğini anladık ve Avrupa’nın yeni fikir sahiplerine gösterdiği fırsatı teşvik etmek için sabırsızlanıyoruz ”

 

#pureDigital #MacBrooks #FMBrooks #Dijital #Dijitalbaski #Dekor #ajanslar #aplikasyon #marcusTimson #FrazerChesterman