CalderaRIP Sürüm 14 için Yeni MS Printing sürücüleri

4

Scroll down for English edition

 

Fransız baskı yazılımı şirketi Caldera, CalderaRIP Sürüm 14 için yeni MS Printing sürücülerinin piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Bu yeni sürücüler, ödüllü yazılımın uzun desteklenen çevre birimleri listesini genişletiyor ve kullanıcı deneyimini daha da geliştiriyor.

MS Printing Solutions’un UV yazıcısı, JPK EVO UV ve MS Lario artık CalderaRIP Sürüm 14 ile kullanılabilir.

MS JPK EVO UV, UV LED ile kürlenebilir mürekkepler kullanan yüksek kapasiteli, çok geçişli baskı makinesi ve yüksek hacimli UV LED bobinden bobine üretim için artan ihtiyacı karşılamayı amaçlıyor.

Öte yandan, MS LaRIO, ilk lansmanından bu yana, dijital tekstil baskı makineleri için bir oyun değiştirici olarak nitelendiriliyor. Gerçekten de, piyasada en çok tanınan tek geçişli dijital makine 120 metre/dakika üretim hızına ulaşabilir ve bu da onu hız ve güvenilirlikten ödün vermeden büyük hacimleri işlemesi gereken baskı makineleri için birincil seçenek haline getirir. Moda ürünleri üretmek için ideal olan MS LaRIO, kısa üretim sürelerini ve rakipsiz kaliteyi garanti ediyor.

 

MS baskı makinelerinden en iyi şekilde yararlanmak için her iki yeni sürücü de CalderaRIP yazılımının en son sürümüyle birleştirilebilir. Sürüm 14, üretkenliğinizi artırmak için bir dizi yeni otomasyon özelliği ile birlikte geliyor ve böylece üretiminizi bir sonraki seviyeye taşıyor.

Caldera’dan yapılan açıklamada konuya ilişkin şu ifadeye yer veriliyor: “MS Baskı sürücülerinize pilotluk yapmak için CalderaRIP’i kullanmak, dijital baskı üretiminizi düzene koymanın ve tüm üretim süreci boyunca kaliteli ve istikrarlı renk performansı elde etmenin en iyi yoludur.”

New MS Printing drivers for CalderaRIP Version 14

French printing software company Caldera has announced the release of new MS Printing drivers for CalderaRIP Version 14. These new drivers expand the award-winning software’s long list of supported peripherals and further enhance its user experience. 

MS Printing Solutions UV printer, the JPK EVO UV, and the MS Lario can now be used with CalderaRIP Version 14 

The MS JPK EVO UV is a high capacity, multipass printer which uses UV LED curable inks. It aims to fill a growing need for high-volume UV LED roll-to-roll production.  

On the other hand, the MS LaRIO has been, since its first launch, a game-changer for digital textile printers. Indeed, the most recognized single-pass digital machine in the market can reach a production speed of 120m/min, making it the primary choice for printers who must process large volumes without compromising on speed and reliability. Ideal for producing fashion items, the MS LaRIO guarantees short production times and unrivaled quality.  

Both new drivers can be coupled with the latest version of CalderaRIP software to get the most out of your MS printers. Version 14 comes with a range of new automation features in order to increase your productivity, thus pushing your production to the next level. Contact us for more information about these features. 

Using CalderaRIP to pilot your MS Printing drivers is the best way to streamline your digital printing production and achieve quality and stable colors performance throughout the entire production process. 

 

#MSPrinting #MS #Lario #MiniLario #CalderaRIPSoftware #RIP #Tekstil #Textile #inkjet #MSJPKEVOUV #UV #CalderaRIPv14 #MSdrivers