CareAR, Augmented World Expo’da Yeniliğe Vurgu Yaptı.

3

CareAR Başkanı, “Hizmet Deneyimini Yeniden Keşfetmeyi” ana sahnede tanıttı.

Müşteriler, çalışanlar ve saha teknisyenleri için uzmanlığa gerçek zamanlı erişim sağlayan artırılmış gerçeklik (AR) ve AI görsel destek platformu şirketi CareAR, bugün CareAR® Instruct, Dron desteğinin başlatıldığını ve CraftAR’ın satın alındığını duyurdu.

Şirket, bu duyuruları Augmented World Expo’daki (AWE) katılımının bir parçası olarak yaptı. Etkinlik 9-11 Kasım tarihlerinde California, Santa Clara’daki Santa Clara Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. CareAR, 413 numaralı stantta yeni ürünleri duyurdu, ayrıca CareAR Instruct demosu ve yeni satın alınan CraftAR platformu da dahil olmak üzere ürün portföyünün canlı bir gösterimi sunuldu.

CareAR® Instruct Lansmanı

CareAR® Instruct, bağlamla birlikte sunulan her tür eğitim içeriğini benzersiz bir şekilde oluşturur ve birleştirir, kendi kendine çözme ve kendi kendine hizmet deneyimleri sağlar. PDF’ler, bilgi bankası makaleleri ve videolar dahil olmak üzere yeni ve mevcut 2D ve 3D içerik, kişiselleştirilmiş bir AR tabanlı kendi kendine rehberli eğitim oturumunda görsel olarak sunulur. Instruct’ın bir parçası olarak, basılı kılavuzlar veya belgeler fiziksel formatlardan dijital veya görsel formatlara dönüştürülebilir. Kullanıcılar, fiziksel veya dijital varlıklar üzerinde görsel bindirmeler ile adım adım AR talimatlarının etiketlerini ve süreç akışlarını kolayca tarama, algılama ve yazma becerisine sahiptir. Yapay zeka tarafından desteklenen görsel durum tespiti, Instruct ürününün bir parçası olup her adımın düzgün ve tutarlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayarak son derece doğru sonuçlara izin verir.

CareER Instruct, 3D nesne ve parça algılama için Yapay Zeka / Makine öğrenimi, nesne ve parça takibi, akıllı arama ve içerik keşfi için Doğal Dil İşleme (NLP) kullanır.

#CareAr Üründen Sorumlu Başkan Yardımcısı (CPO) #ChetanGandhi, “Pazar potansiyeli çok büyük ve geri bildirimler inanılmazdı. İster kutudan çıkarmak, ister bir parçayı değiştirmek veya bir kurulum prosedürü olsun bakım faaliyeti sırasında bir dizi gerekli adımı takip etmek için kullanılsın, CareAR Instruct hem müşterilere hem de yetenekli saha teknisyenlerine, bu görevleri yerine getirme ve tamamlama konusunda daha fazla yetenek kazandırıyor. #CareARInstruct, bilgiyi ihtiyaç duyulduğunda, anında erişilebilir hale getirerek bu kullanıcıların zekasını artıran sezgisel ve güçlü bir araç sağlamaktadır.” dedi.

CraftAR’ın Alınması

CraftAR, zengin bir #AR #içerik oluşturma, tanıma, yönetim ve görselleştirme yetkinliği seti sunmaktadır. #CraftAR AR ile zenginleştirilmiş deneyimler oluşturmak, yönetmek ve sunmak için tasarlanmış lider bir görüntü tanıma platformudur. CraftAR’ın SDK’sı, zengin API’leri ve içerik oluşturucusu, bir görüntünün veya fiziksel nesnelerin üzerine yerleştirilmiş sürükleyici bir AR deneyimini tetikleyen uygulamalara görüntü tanıma ve AR deneyimlerini yerleştirmek için son derece kolay bir yaklaşım sağlamaktadır. CraftAR’ın satın alınması, CareAR’ın hizmet, destek ve pazarlama deneyimlerinin zengin görselleştirilmesini sağlama yetkinliklerini daha da güçlendirmektedir.

Dron Desteği

CareAR artık dronlar için görsel AR’yi desteklemekte ve cep telefonları, tabletler ve akıllı gözlükler dahil olmak üzere masaüstünden dronlara kadar desteklenen cihaz yelpazesini daha da geliştirmektedir. Çok taraflı görsel AR işbirliği oturumu, katılımcıların, dronun gördüğünü gerçek zamanlı olarak görmelerini sağlayarak, gitmeden önce bilmek ve sorunları ilk seferde çözmek için en iyi hazırlığın ne olduğu da dahil olmak üzere daha bilinçli kararlar verme yeteneği sağlamaktadır. #Dron desteği, köprüler, kuleler ve çatılar gibi ulaşılması zor yerlere görsel erişim sağlamaktadır. Acil müdahale ekipleri, güvenlikle ilgili durumlarda dron desteğinden yararlanabilir. AR ile görsel olarak iş birliği yapma ve coğrafi konum verilerini işleme yeteneği, yeni hizmet seviyeleri ve desteklenebilirlik sunmaktadır. Ayrıca, CareAR dron desteği, genişletilmiş bir hizmet veya destek iş akışı olarak canlı HD video, görüntülerin ve kayıtların içerik yakalamasını sağlamaktadır.

CareAR Başkanı #SamWaicberg “CareAR, hizmet deneyimini yeniden keşfetmeye yardımcı olmaya kendini adamıştır. Yeniliklerimizin ve satın almalarımızın yakın zamanda duyurulması, pazar lideri olarak bu bağlılığı güçlendirmektedir. Organizasyonlar kendilerini pazarda farklılaştırmaya çalıştıkça müşteri memnuniyeti her zamankinden daha önemli hale geliyor. CareAR’ın görsel AR ve yapay zeka destekli platformumuz aracılığıyla oyunun kurallarını değiştiren uzaktan kumanda ve kendi kendine çözme yetenekleri sunmaya devam eden çabası, yaptığımız işin merkezinde yer alan olağanüstü müşteri deneyimlerini ve sonuçlarını yönlendirmek için bizi benzersiz bir şekilde konumlandırıyor.” Dedi.

Daha fazla bilgiye CareAR® Instruct.linkinden ulaşabilirsiniz.