Dış Mekan Dayanıklılığı Duble Oldu

1

#Innovia Films #PVC içermeyen, grafik sanat uygulamaları için #Rayoart ™ filmlerin dış mekan dayanıklılığının, dört yıla kadar UV ve diğer hava şartlarına dayanabildiği kanıtladığını açıkladı. Bu bilinen maruz kalabilme süresinin iki katına ulaştıkları anlamına geliyor.

Innovia Films Küresel Ürün Müdürü Richard Southward, “Bu, dış ortamlardaki yeteneklerinin önemli bir uzantısıdır. ASTM G154 standartlarına göre 3000 saatin üzerinde hızlandırılmış yaşlanma ile film rengi ve boyutsal stabilite etkilenmez. Filmin fiziksel gücü korunur ve vinilden çok daha yüksek kalır, bu da bir kampanyanın sonunda tüm grafiklerin hızlı ve verimli bir şekilde kaldırılmasını sağlar. Dış mekanda 4 yıla kadar düz ve ilk günkü gibi duracağı kesin olan bir seçim.”

Rayoart ™ filmler ayrıca, sektör verilerine dayalı olarak, PVC’ye karşı küresel ısınma potansiyelinizi% 50’den fazla azaltma fırsatı sunuyor.

Southward şöyle devam ediyor “#BOPP filmlerimizin boyutsal, #renk ve fiziksel #stabilitesi monomerik vinile göre çok daha üstün ve artık genişletilmiş dış mekân dayanıklılığı ile gerçek polimerik vinil alternatifleri de sunuyorlar. Bu, daha fazla Marka ve Perakendecinin reklamlarının ve tabelalarının çevre üzerindeki etkisini daha da azaltmasına imkân tanıyan daha geniş bir uygulama yelpazesinin ele alınabileceği anlamına geliyor ”.

 

#DışMekan #Tabela #afiş #billboard #sign #FESPA #InnoviaFilms #RayoArt