DuPont Yeni Artistri® Mürekkeplerini FESPA 2018’de Tanıttı

Berlin’de düzenlenen Fespa 2018 fuarı boyunca DuPont gelişmiş yenilikçi dijital mürekkep ve ayrıca yönelik en yeni DuPont Artistri Brite Önişleme ürününü lanse etti.

Artistri P5010 beyaz pamuk ve polyester gömlekler ile kullanım için geliştirilirken, DuPont Artistri Brite P5003 yıkama dirençli renk baskıları, parlaklıkla kombine tutarlı baskıya ve elverişli olan koyu renkli pamuk tişörtler üzerine uygulama için ön işlemeli bir kumaş ürün olarak sunuluyordu. P5003 ve P5010 gelişmiş yıkama çabukluğu, beyaz mürekkep ayar verimliliği ve kuru performans sunuyor.

DuPont aynı zamanda Artistri Xite S2500 ve S3500 mevcut çözümlerle karşılaştırıldığında daha iyi akış, görüntü keskinliği, siyah mürekkeplerin yoğunluğu ve renk doygunluğu sunan boya süblimasyon mürekkeplerini sergiledi. Xite S2500 bir orta viskozitesi olan boya süblimasyon mürekkebi, Xite S5000 ise yüksek viskozitesi olan boya süblimasyon mürekkebi olup polyester tekstil malzemeler üzerine baskı için tasarlanmış.

DuPont’un Türkiye, Orta Doğu, Rusya & Bağımsız Devletler Topluluğu (CIS) İş Yöneticisi Asuman Yazıcı şunları söyledi: “En yeni ürünlerimizle DuPont Dijital Tekstil Baskıda yeniliği sürdürmeye devam ediyor. DTG (DirecttoGarment) için Yeni Parlak P5003 ve P5010 ön işlemeler sadece renk oluşturmuyor, aynı zamanda yıkama çabukluğunda geniş bir ilerlemeyle uzun zaman kumaş üzerinde muhafaza ediyor. Artistri Brite P5010 önişlem beyaz polyester tişörtler üzerine başarılı baskı imkânı tanırken, bu çözümle aynı zamanda polyester üzerine baskı yapıldığı zaman karşılaşılan zorlukları ele almada ilk adımları atmış bulunuyoruz. S2500 ve S3500 lansmanıyla DuPont Xite bobinden bobine alanında DuPont ürün kalitesi ve daha derin renkler için müşteri taleplerini karşılayacak geniş portföyünü daha da genişletmiş oldu.”

Artistri Xite mürekkepleri ayrıca alternatif baskı teknolojileriyle karşılaştırıldığında azalan çevresel ayak izi ve gelişmiş iş akışı etkinliği ile son zamanda başlatılan bobinden bobine en iyi renk pigment mürekkepleri özelliğine sahip. Geniş DuPont tekstil mürekkepler portföyü baskı kafalarının geniş bir yelpazesinde bobinden bobine ve doğrudan giysi üzerine istisnai dijital baskı imkânı veriyor.

 

#DuPont #Xite #Artistri #tekstil #murekkep #DijitalTekstil #DirectToGarment #AsumanYazıcı