DuPont Yeni Ürünleri ile gold event partner olarak virtual.drupa’da

1

Artistri® Digital Inks Pazarlama Müdürü Eric Beyeler Touchpoint Textile alanında “Sürdürülebilirliği modaya uygun hale getirin, modayı sürdürülebilir kılın” oturumunda sunum yapacak.

Bu konuşmada Beyeler, özellikle pigment inkjet baskının moda ve konfeksiyon dünyasına nasıl güzel, dayanıklı baskılı kumaşlar, düşük çevresel ayak izi ve kısa bir tedarik zinciri sağlayabileceğini anlatacak. Bu toplantı 22 Nisan saat 13:20’de yapılacak (CET)

DuPont, Cyrel® Solutions fleksografik sistemleri için en son yenilikleri ve yeni flekso klişe ve klişe üretim ekipmanı tekliflerini sunacağı virtual.drupa katılımında ticari, ambalaj ve tekstil uygulamaları için geniş inkjet mürekkep portföyü olan Artistri® Dijital Mürekkepleri de sergi salonunda ve interaktif web oturumları sırasında tanıtacak.

DuPont Endüstriyel Çözümlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Sam Ponzo, “Grafik endüstrisinin önemli bir tedarikçisi olarak DuPont, drupa’da müşteriler ve endüstri ile kişisel etkileşimden her zaman keyif aldı. Ayrıca fuar, son teknolojik gelişmeleri tanıtmak için bir platform görevi gördü. Bu sefer drupa tamamen sanal olacak ve tek bir yerde buluşmayı ve sektördeki meslektaşlarımız ve meslektaşlarımızla yüz yüze etkileşim kurmayı özleyeceğiz, ancak bu odağımızı değiştirmiyor. Şimdiye kadarki ilk sanal drupa’nın bir parçası olmaktan ve müşterilerimiz ve meslektaşlarımızla sanal olarak etkileşimde bulunmaktan mutluluk duyuyoruz”, diyor.

 

#inkjet #artistri #inkjetmurekkep #DuPont #Tekstil #ambalaj #flekso #virtualdrupa #drupa