Durst ’ten Oluklu ve Etiketler İçin Tek Geçişli Baskı Sistemler

3

Durst, tek geçişli ve çok geçişli teknolojileriyle yeni oluklu ambalaj ve display baskı segmentlerine yönelik çözümlerini ve etiket üretiminde kullanılacak başarılı Tau 330 portfoyünü sergiliyor

Endüstriyel inkjet uzmanı Durst, drupa 2016’da yeni oluklu ambalaj ve display baskı segmenti çözümlerini ve oluklu karton üreticileri ve converter’lara yönelik tek geçişli ve çok geçişli baskı sistemlerini sergiledi. Özellikle yeni Rho 130 SPC, saatte 9 bin 350 m2 hızıyla ambalaj sektörünü dijital teknolojiye yaklaştırmak için gereken endüstriyel verimliliği sunuyor. Küçük ve orta boylu işlerde daha maliyet etkin üretimi yanında numunelendirme, özelleştirme ve versiyonlama gibi işlemler de yapabiliyor. Durst Su Teknolojisine dayalı tehlikesiz mürekkep sistemleri sayesinde, Durst gıda sektörüne çevre dostu ambalaj ürünleri sunabiliyor. Rho 130 SPC, tek geçişli baskı sistemlerinin en son nesline dayanıyor. Bu tek geçişli UV inkjet etiket baskı sisteminin sadece bir sene içinde 60 kurulumu yapıldı. Başarısı sadece performansından değil aynı zamanda uçtan uca üretimi sağlayan otomasyon seçeneklerine dayanıyor.

Durst, drupa’da  Tau 330’u lazer finishing sistemiyle (LFS) kombinasyonuyla sundu ve yeni Tau 330E modeli hakkında bilgi verdi. Bu sistem pigment mürekkep sistemiyle dijital üretime maliyet-etkin geçiş kapısı sağlıyor. drupa’da çok-yönlü Rho 1330 flatbed baskı sistemi de gözler önüne serilecek. Bu sistem medya esnekliği ve yüksek otomasyon seviyesiyle özellikle geleneksel ofset baskı sunucularını hedefliyor.

durst-(17)“drupa 2016’da ana konu ‘dijital’ oldu. Ambalaj sektörüne yönelik yeni segmentimiz dolayısıyla çok heyecanlıyız’ diyen Durst CEO’su Christoph Gamper sözlerini şöyle sürdürdü: “Rho 130 SPC tek başına, üstün baskı hızıyla drupa ziyaretçilerini son derece etkileyecek. Çeşitli portföylerimiz, iş akışı sistemlerimizi de sergileyecek ve baskı süreçlerinin dijitalleştirilmesinde lider rol oynamaya devam edeceğiz.”

#durst #dijitalbaski #inkjet #oluklu #singlepass #saatcioglu #uvinkjet #drupa2016 #ambalaj #display #stand