Epson ’dan 3’ü 1 Arada Çift Taraflı Baskı Sunan Yeni Yazıcı: L605

75

Orijinal Mürekkep Tankı Sistemi’ni yazıcı dünyasına kazandıran Epson, yeni modeli L605 ile ilk teslimdeki mürekkep seti sayesinde 11 bin sayfaya kadar¹ baskı imkanı sunuyor. Çift taraflı baskı özelliği taşıyan serinin ilk örneklerinden 3’ü 1 arada yazıcısı L605’in baskı hızı ise dakikada 13,7 sayfa. Mürekkep Tankı Sistemli (ITS-Ink Tank System) yazıcı ailesine katılan; baskı, fotokopi ve tarama özelliklerine sahip L605, küçük ölçekli ofis ve ev ofisler için ideal.

Daha fazla tasarruf

Orijinal Mürekkep Tankı Sistemli yazıcıları ile sayfa başı baskı maliyetinde devrim yaratan Epson; çift taraflı baskı özelliğine sahip yeni yazıcısıyla maliyetleri daha da minimize ediyor. Çift taraflı baskı sayesinde kağıt kullanımı yarıya iniyor ve tasarruf artıyor. Epson’un dayanıklı ve güvenilir Micro Piezo teknolojisi ve orijinal mürekkepleri sayesinde net, keskin ve hassas baskı işleri üretiyor. Hızlı kuruma ve lekesiz baskı avantajı sunan model, renkli için boyalı mürekkep, siyah içinse pigmentli mürekkep kullanıyor.

Epson-L605-Görsel-2

Temel özellikler L605
Dahili ultra yüksek kapasiteli mürekkep tankı
Baskı, fotokopi, tarama, çift taraflı baskı
Micro Piezo teknolojisi
12 ay veya 50.000 sayfa Epson garantisi 
Epson orijinal mürekkep (siyah için pigmentli mürekkepler)
Baskı hızları 13,7 sf./dak. 
Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Ethernet bağlantısı
Yazıcıyla birlikte gelen iki set orijinal mürekkep şişesi ile basılan siyah/beyaz sayfa sayısı 11.000
Yazıcıyla birlikte gelen iki set orijinal mürekkep şişesi ile basılan renkli sayfa sayısı 11.000
Dört adet 70 ml Epson orijinal mürekkep şişesi seti dahildir (üç ayrı renk ve siyah) 2 set 
1.200 dpi tarama çözünürlüğü

 

¹ Belirtilen verimler, mürekkep seti değişimiyle birlikte ISO/IEC 24712’de sunulan Test Modelleri baskı simülasyonundan alınan Epson orijinal metodolojisi baz alınarak tahmin edilmiştir. Belirtilen verimler ISO/IEC 24711’e dayalı DEĞİLDİR. Belirtilen verimler yazdırdığınız görüntülere, kullandığınız kağıt türüne, yazdırma sıklığına ve sıcaklık gibi çevresel koşullara göre değişebilir.  İlk yazıcı ayarı sırasında, baskı kafası nozüllerini doldurmak için belli bir sayıda mürekkep kullanılır, bu nedenle ürünle birlikte gelen ilk setin verimi daha düşük olabilir.

#Epson #MFP #Printer #L605