FESPA Eurasia’ya KOSGEB Desteğiyle Avantajlı Katılım Fırsatı!

2

Avrasya Bölgesi’nin lider baskı fuarı FESPA Eurasia, 5-8 Aralık 2019’da İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) 3 ayrı salonda baskı ve endüstriyel reklam dünyasını bir araya getirecek. Şimdiden yüzde 80 doluluğa ulaşan FESPA Eurasia için katılımcılar KOSGEB’in m2’de 250 TL’lik desteğiyle birlikte özel fiyatlardan yararlanabiliyor…

Avrasya Bölgesi’nin lider baskı fuarı FESPA Eurasia, bu yıl 5-8 Aralık 2019’da İstanbul Fuar Merkezi’nde (İFM) baskı ve endüstriyel reklam dünyasını 7. kez bir araya getiriyor. Şimdiden yüzde 80 doluluk oranına ulaşılan FESPA Eurasia için katılımcılar, uygun fiyatların yanında Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) desteğinden de faydalanabiliyor.

Türkiye turu aralıksız devam ediyor

Sektörün en büyük oyuncularının şimdiden yerlerini aldığı FESPA Eurasia 2019 kapsamında çalışmalara yılın başında start veren Açıkhava Reklamcıları Derneği (ARED) ve FESPA Eurasia yöneticileri, şimdiye kadar toplam 5 şehirde 43 firma ziyareti düzenledi. Haziran ayının sonunda ise İzmir ile birlikte 50 ziyarete ulaşılması hedefleniyor. Endüstriyel reklam ve baskı uzmanlarıyla bir araya gelip, eğitimlerle sektörü bilinçlendiren ARED, aynı zamanda FESPA Eurasia 2019 Fuarı ile ilgili tanıtıcı faaliyetlerde bulunuyor.

Şimdiden %80’i doldu

FESPA Eurasia Fuar Müdürü Betül Binici, sektörün en verimli fuarı olma hedefiyle kar amacı gütmeden katılımcılarının fuar maliyetlerini düşürmek için yardımcı olduklarını söylüyor. Binici, “KOSGEB desteğini (m2’de 250TL) de alma fırsatı olan FESPA Eurasia katılımcıları geçtiğimiz senelere göre çok daha uygun maliyetlerle fuara katılabilecekler. FESPA Eurasia, katılımcılarının maliyetlerini düşürmek için yardımcı oluyor. Bu sayede şimdiye kadar fuarın %80’i doldu” dedi.

Bu yıl 3 salonda düzenleniyor

Bu yıl 3 salonda (9, 10, 11) gerçekleşecek olan FESPA Eurasia 2019, katılımcılar adına en verimli fuar olma hedefini taşıyor. İki salonu dijital baskı ve endüstriyel reklama ayrılan FESPA Eurasia 2019’da bir salon ise tamamen serigrafi dünyasını ağırlayacak. Dört gün boyunca sektörün büyümesi için en önemli platformlardan biri olacak FESPA Eurasia 2019’da, çevre ülkelerden gelen sektör profesyonelleri, fuardaki yerel ve uluslararası katılımcılarla buluşacak.

Yılın teması ‘Potansiyelini Keşfet’

FESPA Eurasia bu yıl kullandığı ‘Potansiyelini Keşfet’ sloganı ile, baskı ve endüstriyel reklam camiasının doğru zamanda doğru kararlar alabilme, trendleri takip edebilme ve çağı yakalama becerilerini geliştirerek gerçek iş potansiyelini keşfetmesinin; yeni alanlarda yeni işler yapabilmesinin önünü açmayı hedefliyor. 2017 rakamlarına göre 7.5 milyar dolara yakın bir büyüklüğe sahip olan baskı sektöründe FESPA Eurasia’nın hedefi, baskılı işlerin talebini artırarak baskı sektörünün iş hacmini daha da genişletmek.

#FespaEurasia #BetulBinici #Kosgeb #inkjet #sign #PotansiyeliniKesfet #Acikhava #ARED #EndustriyelReklam