FESPA INNOVATIONS AND TRENDS – Geri Dönüşe Hazırlanın

3

 

FESPA, matbaacıların işlerini iyileştirmek ve pazara en iyi şartlarla geri dönüşleri için etkili bir şekilde plan yapmalarına yardımcı olmayı amaçlayan yeni bir canlı sanal etkinlik serisi olan FESPA Innovations and Trends’i sunuyor.

FESPA’nın etkileşimli canlı çevrimiçi etkinliklerin her biri, belirli bir teknoloji ve uygulama alanı temalı olup, ziyaretçilere yeni ürünlerle etkileşimde bulunmaları ve trendleri keşfetmeleri için odaklanmış bir ortam sağlayacak. Serinin ilk iki etkinliği Mayıs ve Haziran 2021’de gerçekleşecek.

Geniş Format: 26-27 Mayıs 2021

Geniş formatlı baskı ve gelişen basılı dekor pazarına odaklanan bu etkinlik, bir dizi önde gelen teknoloji, yazılım ve malzeme tedarikçilerinin yeniliklerini sergileyecek.

Altın sponsorlar arasında:

En son P5 portföyünü öne çıkaran Durst;

EFI, yeni EFI Vutek Q5’i sergiliyor;

Yeni Latex 700 ve 800 portföylerini gösteren HP;

Kornit Digital, yazıcıların NeoPigment ™ mürekkeplerinden nasıl yararlanabileceğini açıklıyor; Yeni 100 serisi UV, solvent ve süblimasyon yazıcılarını tanıtan Mimaki;

Uçtan uca otomasyon paketini vurgulayan OneVision;

PrintFactory, doğru iş akışı ve renk yönetimi araçlarını kullanmanın faydalarını tartışıyor.

Diğer katılımcı tedarikçiler arasında Ahlstrom-Munksjö, Aleph, Aslan, Avery Dennison, Dataline, Elitron, Fotoba, Hanglory, Kala, Klieverik, Kongsberg, Mactac, Mutoh, Pigment.Inc, PLASTGommet, PONGS, STS Mürekkepleri ve TTS bulunuyor.

Baskılı Giyim: 9-10 Haziran 2021

İkinci FIT etkinliği, doğrudan giysiye (DTG) ile serigrafi baskı, yazılım ve malzemeleri kapsayan tekstil baskı ve giysi dekorasyon sektörüne odaklanıyor.

Altın sponsorlar arasında:

Büyüyen ısı transfer vinil portföyünü sergileyen B-FLEX;

Dijital tekstil üretimi için entegre teklifini tanıtan EFI Reggiani;

Moda tasarımcıları, üreticiler ve e-ticaret markaları için yazılım çözümlerini öne çıkaran Gemini CAD;

En yeni Kornit HD endüstriyel DTG yazıcılarını sunan Kornit Digital;

Polyprint, DTG & Direct-to-Fabric (DTF) yazıcılarını ve ön işlem makinelerini tanıtıyor;

Tekstil yazılım araçlarını öne çıkaran PrintFactory;

Roland, yeni bir kompakt DTG yazıcısını tanıttı;

ROQ, otomatik serigrafi ve hibrit baskıdaki en son yeniliklerini gösteriyor.

Diğer katılımcılar arasında teknoloji tedarikçileri INO, Klieverik, Lotus Holland, Melco, Pigment.Inc, Sport PrintLab, Vastex, özelleştirilmiş yazılım çözüm sağlayıcısı Zakeke ve transfer filmi üreticisi COVEME yer alıyor.

Her FIT etkinliğinde, ürünlerini ve çözümlerini sunan en az 16 katılımcı yer alacak. Ziyaretçiler sanal gösterilere, katılımcı görüşlerine ve Soru-Cevap oturumlarına açık erişime sahip olacak. Katılımcılar, zamanlarını planlamak için tüm etkinlik programını önceden görebilir ve çevrimiçi platform, canlı sohbetlere katılmayı, görüntülü sohbet yoluyla ağ kurmayı ve zamanlanmış toplantıları planlamayı kolaylaştırır.

 

FESPA FIT etkinliklerine ziyaretçiler için katılım ücretsizdir, ancak hem matbaacılar hem de tedarikçiler için etkileşimli deneyimin kalitesini yönetmek için sayı sınırlı tutuluyor.

 

FESPA CEO’su Neil Felton, “Bahar geldi ve işletmeler bu zorlu yıldan sonra yeniden canlanma planlarına giderek daha fazla odaklanıyorlar. Yatırımları planlamak ve bilinçli kararlar vermek için, matbaacıların yeni ürünleri görebilmesi, teknolojik gelişmeleri keşfedebilmesi ve ürün, uygulama ve çeşitlendirme ve geliştirme yolları hakkında uzman tavsiyesine erişebilmesi gerekir.

Topluluklarımızdaki matbaacıların – güçlü tercihleri ​​tüm bunları canlı bir etkinlik ortamında yapmak olsa da – bilgilere zaman açısından verimli bir şekilde erişmeye acil bir ihtiyaç olduğu açıktır. Soru sorma, tavsiye alma, tedarikçilerle etkileşim kurma ve benzer düşünen girişimcilerle ilişkileri geliştirme fırsatı istiyorlar. FIT sanal etkinlikler serisini başlatarak, gerçek dünyada bir FESPA canlı sergisinde tekrar buluşana kadar topluluğumuzu mevcut en etkili şekilde destekliyoruz.”

Detaylı program ve ziyaretçi kaydı oluşturmak için https://hopin.com/events/fit-wideformat-graphics-decor?code=KV1UkXeKd3KVn7fY8uAcqk0IQ adresine gidebilirsiniz. Baskılı giyim oturumu içinse şu linki kullanın: https://hopin.com/events/fespa-printed-clothing?code=wWiYEfGa07udNZcHwRyj9reJ0

 

#FESPA #InnovationsAndTrends #GenisFormat #Tekstil #DtG #Serigrafi #DijitalBaski #inkjet