Fikirden Üretime Statükoyu Bozmak

2

Kornit Digital Kornit Moda Haftasında (15-17 Mayıs) moda statükosunu bozuyor. Etkinlik, atık ve aşırı üretimin zorluklarından sürdürülebilir, verimli üretime geçiş yapan bir endüstriyi dönüştürecek olan dijital üretimin gücünü vurguluyor.

Kornit Moda Haftası Londra, 15 Mayıs Pazar günü İngiltere’de saat 20.00’de, dünyaca ünlü Manish Arora’nın talep üzerine ve Kornit teknolojisiyle sürdürülebilir bir şekilde üretilen tasarımlarını içeren çarpıcı bir açılış galasıyla başladı. Bugün ve yarın ise önemli endüstri konularını ele alan yüksek profilli moda endüstrisi uzmanlarının panel oturumları ile birleştirilmiş muhteşem podyum gösterileri sunuluyor.

Kornit Digital CEO’su Ronen Samuel, “Açılış gecesi galamızda Manish Arora’nın hayal gücünden podyum koleksiyonuna doğrudan bir rota çizen sanal gerçeklik sunumunu deneyimleyen katılımcılar, #fashionX ‘in neleri değiştirebileceğini ve ne olacağını nasıl dönüştürdüğümüzü anlayacaklar” dedi. “#Kornit , sanal dünya ile parlak, bitmiş giysiler arasındaki bağlantıyı sağlıyor, üreticiliği yeni ve büyüleyici şekillerde açığa çıkarıyor. Bu program, ilham anından sevilen bir giysinin geldiği ana kadar tamamen yeni bir deneyime bir bakış sunuyor ve moda değer zinciri boyunca her tasarımcıyı, markayı, üreticiyi ve tüketiciyi harekete geçiriyor.”

Kornit Moda Haftası Londra‘daki koleksiyonlar, Kornit’in yeni fikirleri ve benzeri görülmemiş tasarım özgürlüğü potansiyelini ortaya çıkaran dijital üretim teknolojisi olmadan üretilemezdi. Sergilenen çok sayıda moda koleksiyonuna ek olarak, bir başka ünlü tasarımcı Preen by Thornton Bregazzi, yine Kornit’in isteğe bağlı yetenekleri kullanılarak oluşturulan ev dekorasyonu uygulamalarından oluşan “Breakfast in Bed” koleksiyonunu tanıtacak. Tasarımcıların harika listesini ve moda açıklamalarını görmek için lütfen LinkedIn, Twitter ve Instagram’da #KornitFashionWeek ‘i takip edin.

 

#inkjet #tekstil #dijitaltekstiller #fashion #moda #ondemand #Kornit #KornitDigital