“Geleceğin Teknolojilerini Birlikte Keşfedelim”

2

Lidya Grup tarafından, 28-29 Şubat 2020 tarihleri arasında, Lidya Grup Antalya Ofisi’nde “Geleceğin Teknolojilerini Birlikte Keşfedelim” etkinliği yapıldı. Organizasyona, Lidya Grup ekibinden Grafik Sanatlar Satış Direktörü Adem Öz, Geniş Format Ürünler Satış Müdürü Mehmet Döner, Antalya Şube Grafik Sanatlar ve Kurumsal Satış Müdürü Fatih Özbeytemur,  Emre Soyuçen ve İhsan Bilgiç ile Epson ekibinden Hayri Şenol, Xerox ekibinden Emre Sofuoğlu, Hale Dilek Konya ve Esin Öğünç katıldı. Antalya, Alanya, Konya gibi bölgedeki şehirlerinden yüzün üzerinde sektörel yatırımcının bir araya geldiği etkinlikte, yeni teknolojiler ve yeni ürünler yatırımcılara tanıtıldı ve bu teknolojilerin işletmelere katmakta olduğu değerler ve yeni iş fırsatları gibi konular hakkında bilgiler verildi.

Beklentilerin üzerinde yatırımcıların ilgisi ile karşılaştı

Geleceğin Teknolojilerini Birlikte Keşfedelim etkinliğinde, Xerox’un V3100, C9070 ve D95 modelleri, Epson’un SC-T 40610, B6000 ve 5400M modelleri, SUTEC’un ST 7590 modelinin demoları gerçekleştirildi. Lidya Grup’un temsil ettiği markaların, yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Özellikle Xerox’un V3100 ve yeni ürün olan C9070, Epson’un SC-T 40610 ve SUTEC ST7590 modellerine çok yoğun talep mevcuttu.

Organizasyonu değerlendiren Lidya Grup Antalya Şube Grafik Sanatlar ve Kurumsal Satış Müdürü Fatih Özbeytemur, şunları söyledi:

“Beklentilerimizin üzerinde bir geri dönüş aldık. Özellikle yeni müşteri statüsünde olan yatırımcıların katılımı ve ilgisi bizleri oldukça memnun etti. Bizim ile çalışan müşterilerimizin memnuniyeti ve yeni yatırımcıların katılımları ve geri dönüşleri açısından oldukça verimli bir organizasyon oldu. Etkinliğimizin, Antalya bölgesinde ses getirdiğini söyleyebiliriz. Bu etkinlik ile Lidya Grup olarak yatırımcıların yanında olduğumuz, güvenilir ve kalıcı bir şirket ile çalışmanın ne kadar doğru bir tercih olduğu ve temsil ettiğimiz markaların Xerox, Epson, SUTEC ve EFI’nin ne kadar güçlü ve doğru yatırımlar olduğu değerlendirildi” dedi.

Teknoloji danışmanlığı ile rasyonel yatırım kararlarının alınmasına ışık tutuyor

Dijital baskı sektörünün lideri Lidya Grup, son 20 yıldır elde ettiği bilgi birikimi, tecrübesi ve temsil ettiği global markaları ile dünyanın sayılı firmaları arasında yer alıyor. Xerox, Epson ve EFI markalarının Türkiye distribütörlüğünü yapan Lidya Grup, 2019 yılının son çeyreğinde kendi markası olan SUTEC’i pazara sundu. Masa üstü A4’den, tabaka lazer baskı ve endüstriyel boyuta kadar çok geniş bir ürün gamı bulunan Lidya Grup, dijital baskı konusunda tüm teknolojilere sahiptir ve ülke genelindeki müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır. Lidya Grup uzmanları, müşterilerine teknoloji danışmanlığı yaparken, rasyonel yatırım kararları almalarına ışık tutmaktadır. Lidya Grup, sahip olduğu kaynaklar ve organizasyon yapısı ile güçlüdür ve herhangi değişken karşısında, hızlı kararlar alarak uygulamaya geçirmektedir. Özetle şartlar ne olursa olsun, Lidya Grup yeni başarılara imza atmaya devam edecektir.

Baskı süreçlerinde, güvenlik ve verilerin korunmasını sağlıyor

Lidya Grup, son günlerde işletmelerin gündeminde olan “güvenlik ve kişisel verilerin korunması (Kişisel Verilerin Korunması Kanunu-KVKK) hakkındaki çalışmaları ile sektörüne önderlik etmeye devam ediyor. Günümüzde tüm kurum ve kuruluşlar, kişisel verilerin korunmasından baskıların güvenliğine kadar her konuda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarını belirledikten sonra optimum çözümler sunan Lidya Grup, ülke genelindeki müşterilerine standart hizmet kalitesini sağlarken, bu süre zarfında firmaların sabit maliyetler ve öngörülebilen bütçelerini de hazırlayıp bilgi veriyor. Bu arada sektörde farklı iş modelleri de oluşmaya başladı. Buna bir örnek verilirse, bazı müşteriler sayfa başı olarak nitelendirilen yöntemi tercih ediyor. Bu iş modelinde, tüm sarf malzeme ve servis talepleri, kısacası makinenin çalışması için gerekli tüm hizmetler, tedarikçiler tarafından sağlanıyor ve müşteriler sayfa başına bir maliyet ödüyor. Özetle, şirketlerde IT departmanları için makinelerin takibi konusu artık bir iş süreci olmaktan çıkmıştır ve tüm süreç makineyi tedarik eden firma tarafından yönetilmektedir.

 

#LidyaGrup #Xerox #Sutec #EFI #Epson