Global Inkjet Systems ve SAKATA INX Group Inkjet Projelerinde Küresel İşbirliği Yapacak

4

Scroll down for English edition

Global Inkjet Systems (GIS) ve SAKATA INX Group (SAKATA INX CORP., INX International Ink Co., INX Digital EMEA) dünya çapında endüstriyel inkjet projelerinde işbirliği yapma planlarını açıkladı.

GIS ve SAKATA INX, SAKATA INX’in mürekkep uzmanlığından ve büyük son kullanıcılara ve büyük OEM’lere erişimden ve GIS’in endüstriyel inkjet uygulamalar için eksiksiz iş akışı çözümleri sağlamadaki uzmanlığından yararlanarak belirli projelerde birlikte çalışacaklarını açıkladılar.

Yapılan basın açıklamasında “GIS ve SAKATA INX, büyük stratejik projelerin ilk aşamalarında birlikte çalışmanın müşteri için faydalı olacağına inanmaktadır. Her iki şirket de baskı kafası üreticileriyle yakın bağlantılara sahiptir ve baskı kafası ve mürekkep seçimi, geliştirme aşamasında özellikle ambalaj gibi çok zorlu baskı gereksinimleri ve düzenleme koşullarına sahip uygulamalar için kritik faktörlerdir.”

GIS, İş Geliştirme Direktörü Debbie Thorp, “Herhangi bir yeni projenin başlangıcında, uygulama ve baskı altı malzeme için uygun bir mürekkep tespit edilip edilmediğini tartışıyoruz. Bu genellikle sonradan düşünülür ve bir projenin başarısı için çok önemlidir. Bu nedenle, SAKATA INX geçen yıl bazı kilit projeler üzerinde daha entegre bir işbirliğini görüşmek üzere GIS’e yaklaştığında hemfikir olduk. Birlikte karmaşık ve zorlu projelere çözüm bulmak için güçlü bir teklif sunabilir böylelikle şirketlerin analogdan dijital baskıya geçişine yardımcı oluruz”, diyor.

SAKATA INX, Dijital ve Özel Ürünler Bölümü Genel Müdürü Hiroshi Morita ise şunları söyledi: “SAKATA INX, bir dijital baskı makinesi ve baskı altı malzeme kullanan müşterilerine daha da geniş ve çok çeşitli uygulamalar için doğru dijital mürekkepler, danışmanlık ve servis konularında yardımcı olacak şekilde konumlandırılmıştır. Endüstriyel dijital baskı için eksiksiz iş akışı çözümleri sunmak üzere GIS’i kilit ortak olarak seçtik. GIS ve SAKATA INX, çeşitli sektörlerde işbirliği yapma ve potansiyel müşterilerle projeler yürütme fırsatlarını görüyor. ”

Scroll down for English edition

Global Inkjet Systems and SAKATA INX Group to Collaborate on Inkjet Projects Worldwide

Global Inkjet Systems (GIS) and SAKATA INX Group (SAKATA INX CORP., INX International Ink Co., INX Digital EMEA) announce their plans to collaborate on industrial inkjet projects worldwide.

GIS  and SAKATA INX will work together on specific projects, leveraging SAKATA INX’s ink expertise and access to large end users and major OEMs, and GIS’s expertise in providing complete workflow solutions for industrial inkjet applications.

GIS and SAKATA INX believe that working closely together at the early stages of large strategic projects will be beneficial to the customer. Both companies have close links with printhead manufacturers and printhead and ink selection are critical factors during the development phase – particularly for applications such as packaging, which have very demanding print requirements and regulatory conditions.

Debbie Thorp, Business Development Director, GIS said, “At the start of any new project, we discuss whether a suitable ink has been identified for the application and substrate. It is often an afterthought and yet is so critical to the success of a project. So, when SAKATA INX approached GIS last year to discuss a more integrated collaboration on some key projects, we were happy to agree. Together we can offer a powerful proposition to finding solutions to complex and demanding projects – helping companies transition from analogue to digital printing.”

Hiroshi Morita, Senior Executive Officer, General Manager, Digital & Specialty Products Div. SAKATA INX said, “SAKATA INX is uniquely positioned to assist its customers with the right digital inks, consultation and service for a wide variety of applications employing an even wider array of digital printers and substrates. We selected GIS as a key partner to provide complete workflow solutions for industrial digital printing. GIS and SAKATA INX see opportunities to collaborate in several sectors and engage on projects with potential customers.”

#DebbieThorp #GIS #GlobalInkJetSystems #SakataINX #HiroshiMorita #inkjet #subtrate #printhead #murekkep #isbirligi #DijitalBaski