graphiPLAZA Açıldı

3

Canon, Çevrimiçi Large Format Baskı Topluluğunu Oluşturuyor

Canon, geniş formatlı baskı uzmanları için yeni çevrimiçi topluluğu graphiPLAZA’nın lansmanını yaptı. Platform, müşteriler, İş Ortakları ve çalışanlar için ücretsiz çalışacak. graphiPLAZA, iş uygulamalarını iyileştirmek için küresel bir uzmanlık ağı sunacak.

graphiPLAZA, kullanıcıların en son pazar eğilimleri hakkında bilgi sahibi olmalarını, dünyadaki en iyi uygulamalardan ilham almalarını ve yeni, heyecan verici uygulamaları keşfetmelerini sağlamayı hedefliyor. Gelişmiş arama özelliklerine sahip Canon Arizona flatbed ve Colorado bobinden bobine baskı aileleri ile uyumlu, üreticiden bağımsız kapsamlı bir medya profili veritabanı sunuyor. Kullanıcı ve teknik dokümantasyonun yanı sıra en son aygıt yazılımı ve en son yazılım güncellemeleri birkaç fare tıklamasıyla elde edilebilir. graphiPLAZA, meslektaşlarla tartışmaları kolaylaştırmak için çeşitli konulara ayrılmış etkileşimli bir de forum sunuyor.

Canon Prodüksiyon Baskısı Geniş Formatlı Grafik Başkan Yardımcısı Dirk Brouns:

“Geniş formatlı baskılar yeni fikirlere açık olan ve ilham vererek büyüyen bir sektör. Ele alabileceğimiz çok sayıda uygulama ve müşterilerimizin, İş Ortaklarımızın ve uzmanlarımızın teknolojimizi kullanmak için her zaman yeni ve daha iyi yollar bulduğunu görmek şaşırtıcı. GraphiPLAZA’nın piyasaya sürülmesiyle, herkes için bu çekici potansiyeli açığa çıkarmak için tüm baskı topluluğumuzu bir araya getirmek bizim temel amacımız”, diyor.

Tamamen GDPR uyumlu ve Canon’un katı güvenlik düzenlemelerini karşılayan platform, bölgesel satış organizasyonları tarafından desteklenen, Canon’un Üretim Baskı merkezindeki çalışanlardan oluşan bir ekip tarafından yönetiliyor.

Canon Production Printing’de Stratejik Pazarlama Geniş Formatlı Grafik Kıdemli Direktörü olan Mathieu Peeters,

“GraphiPLAZA, Canon’da” uzmanlarla konuşan uzmanlar “felsefemizi vurgulayan önemli stratejik projelerden biridir. Platformu lanse ederek, geniş formatlı bir çözüm sağlayıcısı olarak bizler ile sektördeki emsallerimiz arasında en kullanıcı dostu şekilde ilgili bilgi alışverişini kolaylaştırıyoruz. GraphiPLAZA’daki içeriğin müşterilerimize baskının sınırlarını zorlama konusunda ilham vereceğinden, Ortaklarımızın iş fırsatlarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olacağından ve çalışanlarımıza dünya çapındaki müşterilerimizle işbirliği içinde en iyi baskı uygulamaları hakkında daha fazla bilgi edinmeleri için bir platform sunacağından eminiz ”diyor.

graphiPLAZA’ya http://graphiplaza.cpp.canon adresinden erişilebilir.

 

#graphiPlaza #CanonEurope #Canon #LargeFormat #GenisFormat #Colorado #inkjet