Grenmat BIGPRINTER’ı Sunar

4

Grenmat, FESPA Berlin’de UV baskı yöntemi ile alınabilecek muhteşem sonuçları BIGPRINTER standında gösterdi. Özellikle çok katmanlı baskılar inanılmaz güzel efektler oluşturabiliyor.

Grenmat, Türkiye distribütörü olduğu BIGPRINTER firmasının Fespa Berlin Fuarı’ndaki standında misafirlerini ağırladı. Türkiye ve Avrupa’dan gelen ziyaretçilere BIGPRINTER firmasının yenilikleri ve sunduğu üst düzey teknolojiler anlatıldı. Volkan Kuruten, fuiar ve BIG PRINTER hakkında şu bilgileri verdi:

İyi bir fuar geçirdik

Başlangıç gününden sonuna kadar hareketli ve verimli bir fuar oldu. Ülkemizden de ilgi her geçen gün artıyor. Hem katılım ve ziyaretçi noktasında ülkemizin ilgisini memnuniyetle karşılıyorum. Özellikle katılım noktasındaki sayısının her geçen gün artmasını temenni ediyorum.”

Hayranlık uyandıran baskı sonuçları

“BIGPRINTER özellik ve avantajlarıyla gerçek anlamda yatırımcı dostu ve endüstriyel özellikleriyle farklı ve kreatif iş beklentisinde olan kullanıcı yatırımcıların aradığı bir makine haline geldi. Geçtiğimiz yıl İstanbul’da da sergilediğimiz numune baskıları gören ziyaretçiler makinenin kabiliyetlerine hayran kaldıklarını, söylediler. BIGPRINTER markasını Türkiye pazarında tanıtarak daha bilinir ve tercih edilen bir marka haline getirme amacındayız.”

Markayı Türkiye’de güçlü bir ekiple temsil ediyoruz

“BIGPRINTER markasını yaklaşık bir yıldır Türkiye pazarına sunmaktayız. İçinde bulunduğumuz yıl itibariyle hem döviz kurlarındaki hareketlilik ve hem de seçim atmosferi yatırımların ertelenmesine neden oldu. Seçim sonrası piyasaların biraz daha rahatlamasını ve döviz kurlarının daha makul seviyelere geleceğini düşünüyorum. Böylece hem bizler hem de yatırımcılar daha rahat hareket edebilecek. Bu anlamda güçlü bir satış ekibi ve konusunda uzman teknik servis ekibimizle müşterilerimize hizmet vermekten dolayı son derece memnuniyet duymaktayız.”

 

#BigPrinter #Grenmat #Grensan #EndüstriyelBaski #UVbaski #GenişFormat #VolkanKuruten #FespaGlobalPrintExpo #FESPA