HP Scitex Matset A.Ş ile Anlaştı

4

Türkiye Baskı sektörünün lider firması Matset A.Ş., HP geniş format inkjet sistemlerinin Türkiye’de satışı konusunda mümessilik anlaşması imzaladıklarını duyurdu.

“Bu anlaşma ile HP Inkjet sistemlerinin küresel büyümesini daha da ileriye taşınmasına ve Matset A.Ş.’ nin makine portföyünün zenginleşmesine katkı sağlamıştır” diyen Matset Genel Müdürü Doğu Pabuççuoğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “HP Scitex geniş format baskı çözümleri ile birlikte yüksek kaliteli ürün portföyümüze önemli bir ilave yapmış olduk.  ’Bu ilave Matset’in reklam, tabela ve oluklu ambalaj pazarına bilinen ve kabul görmüş markaların, güvenilir ve yaratıcı çözümleriyle pazarın gelişimine katkısını göstermektedir.

HP Scitex ve geniş format makineleri; en yeni dijital baskı teknolojileriyle donatılmış çok yönlü bir baskı makinesi portföyü ile geniş formatlı baskının dijital dönüşümünü sağlayan, iş akışı karmaşıklıklarını azaltan inkjet sistemlerdir. HP Scitex Yüksek Dinamik Aralıklı baskı teknolojisi ile ofset ve flekso düzeyinde kaliteli sonuçlar üreten ve endüstriyel dijital baskı makinelerinden beklenileni tam anlamıyla sağlamaktadır. Geniş tabela ve görsel teşhir öğesi grafikleri yelpazesinden, oluklu ambalajlara kadar HP Scitex baskı makineleri grubu, özel pazar taleplerini karşılayarak firmaların işini büyütmesinde önemli rol almaktadır.”

 

#HPscitex #Scitex #Matset #DoguPabuccuoglu #Oluklu #Sign #Display #inkjet