InPrint Heyecanlandırmaya Devam Ediyor

6

Endüstriyel üretim için baskı teknolojilerinin bir araya geldiği tek fuar olan InPrint Münih‘te dün (12 Kasım) kapılarını açtı. 14 Kasım’a kadar açık olan fuarda inkjete dair pek çok enstrüman birden sergileniyor. Baskı kafaları, mürekkepler, baskı makineleri, uygulamalar, baskı altı malzemeleri, yazılımlar…

22 Ülkeden 136 katılımcının yer aldığı fuarın katılımcıları arasında Agfa Graphics, Fujifilm, Mimaki, SunChemical, Siegwerk, Xaar, Konica Minolta gibi Türkiye’de de bilinen markaların dışında çok sayıda teknoloji geliştiren şirkette yer alıyor.

Fuarın iki ayrı sahnede gerçekleşen geniş bir konferans programı ve bu yıl ilk kez uygulanan bir Danışmanlık Köşesi de bulunuyor. Böylelikle inkjet teknolojisine ilişkin her bilgiye ulaşmak mümkün.

Fuarı bugün de izlemeye devam edeceğiz.

Fuar bir yıl Münih bir yıl İtalya değişimi ile gerçekleşiyor. Fuarın 2020 İtalya versiyonu 22 – 24 Ekim’de Rho Fiera Milano’da Viscom fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleşecek. MATBAA&TEKNİK’in Türkiye medya sponsoru olduğu fuara ilişkin geniş değerlendirme raporu ve seçilmiş röportajlar fuardan hemen sonra yayında olacak.

#InPrintMunich #InPrint #IndustrialPrint #FunctionalPrint #inkjet