InPrint Milan 2020 İptal Edildi

1

Mack Brooks Exhibitions, 22 – 24 Kasım tarihleri arasında Fiera Milano’da yapılacak olan InPrint Milan fuarının bu yıl gerçekleşmeyeceğini duyurdu. Sebep malum. Kovid-19 salgını…

Mack Brooks Exhibitions Genel Müdürü Nicola Hamann, şu açıklamayı yaptı: “2020’nin zorlu bir yıl olduğunun farkındayız. Covid-19‘un yansımaları ve devam eden seyahat kısıtlamaları nedeniyle birçok etkinliğin gelecek yıla ertelenmesi gerekti ve birçok katılımcı da bu yıl etkinliğe katılma imkânları ile ilgili endişelerini dile getirdi. Bu nedenle, ilgili tüm ortaklarla yakın koordinasyon içinde, bir sonraki etkinliğin tarihi kısa bir süre içinde duyurulacak olan InPrint Milan 2020‘yi iptal etmeye karar verdik. ”

InPrint Milan Ekibi, önümüzdeki haftalarda ve aylarda müşteriler ve ortaklarla yakın iletişim kuracak ve bu zorlu dönemde destekleri için katılımcılarına, ortaklarına, tedarikçilerine ve ziyaretçilerine teşekkür edecek.

InPrint Milan, InPrint markasının özel İtalya edisyonu. Pek çok önemli markaya sahip İtalya pazarı InPrint fuarı ile ortaya konan yenilikçi baskı imkânlarını yakından izlemek için bu fuarı kullanıyordu. Uluslar arası ziyaretçiler ve bizim gibi medya ortakları ise son gelişmeleri görmek için için iyi bir fırsat olarak görüyorlar. Tabii İtalya’da bir fuar izlemenin keyfinin yanı sıra…

Bu alandaki diğer etkinlikler arasında, (ve aslında en önemlisi) endüstriyel üretim sektöründeki baskı uygulamalarının yeni iş potansiyelini en üst düzeye çıkarmak isteyen, gelişmekte olan baskı profesyonelleri ve üreticiler topluluğuna yönelik Avrupa’nın önde gelen platformu olan InPrint Münih’in amiral gemisi etkinliği yer alıyor. InPrint Münih 9 – 11 Mart 2021 tarihleri ​​arasında Almanya’daki Münih Fuar Merkezinde gerçekleşecek.

 

 

#InPrint #Milano #EndustriyelBaskı #InPrintMilan #TekstilBaski #FonksiyonelBaski #inkjet