InPrint Şimdiden Doldu Bile

4

InPrint 2016’ın %80’ı rezerve edilirken organizatörler fuar alanını genişletmenin yollarını arıyorlar

Inprint 2015’in başarısını gören fuar organizatörü FM Brooks, Milano’daki InPrint 2016’da rezervasyon oranlarının rekor kırdığını açıkladı. Hala birkaç ay olmasına rağmen fuar alanının %80’i şimdiden satılmış durumda. Bu da endüstriyel baskı sunucularının yüksek kalitede baskı alıcıları, mühendisler ve üreticilerle bir araya gelmek için bu fuarı en doğru adres olarak gördüklerini gösteriyor.

Frazer Chesterman, Marcus TimsonYeni fırsatların kapısını açacak

InPrint Eş kurucusu Marcus Timson “Inprint 2016’nın şu ana kadar gösterdiği başarıdan dolayı çok mutlu olduk. Bu seneki fuarın piyasa tarafından bu kadar ilgiyle karşılanmasının endüstriyel baskı sektörü için çok iyi bir işaret olduğuna inanıyoruz. Ayrıca bu durum, baskının çeşitli dikey pazarlarda üretim zorluklarını aşmaya devam ettiğini gösteriyor” diyor:

“Fuarın genel hedefleri aynı kalıyor- dinamik olarak değişen bir üretim piyasası sağlamak, endüstriyel baskı teknolojileri, bilgi ve uzmanlığa görülmemiş bir ulaşım sağlamak. Milano’da gerçekleştirilecek olan bu seneki fuar, InPrint toplumunu güçlendirmeyi ve genişletmeyi amaçlıyor. Ayrıca katılımcılar ve ziyaretçiler için yepyeni fırsatların da kapısını açacak.”

Endüstriyel baskı profesyonellerini potansiyel müşteriler ve ortaklarla bir araya getiren InPrint, endüstriyel baskının yatırım ve yenilik için son derece uygun bir pazar olduğunu gösteriyor. Piyasa lideri çözümler ve heyecan verici yeni baskı gelişmelerine ev sahipliği yapan InPrint 2016, endüstriyel baskının üretim iş akışlarına nasıl değer sunduğunu gözler önüne serecek.

İtalya’yı Seçtik, Çünkü…

Fuarın eş kurucusu Frazer Chesterman ise “InPrint 2016’yı Milano’da düzenlemek istedik çünkü Almanya dışında Lombardy, Avrupa’nın en büyük üretim bölgesi. İtalya’nın tekstil alanındaki liderliği bilinen bir konu ama Kuzey İtalya’da diğer dekoratif segmentler de güzel bir gelişme gösteriyor. Bunlar arasında ahşap dekorasyonu ve laminasyon, cam, plastik, seramik, ambalaj ve ünlü İtalyan otomotiv sektörü de sayılabilir. InPrint 2016 hem tüm bu teknolojileri hem de dijital inkjet gelişmeleri sergileyecek. Bugüne kadar sağlanan gelişmeden çok memnunuz, ve eğer talep devam ederse, InPrint 2016 fuar alanını genişletmeyi düşünüyoruz” diyor.

Katılımcılar ne düşünüyor?

jetSet – Sergio Ferrari: “InPrint 2015, JetSet için çok büyük bir başarı oldu ve 2016’nın bundan bile daha iyi olacağını düşünüyoruz. Ayrıca Milano’da gerçekleştirilecek olması bizi çok memnun ediyor. İtalya’nın endüstriyel baskı piyasası çok yenilikçi. Fuar, yeni fikirler, teknolojiler ve gelişmeleri göstereceğimiz değerli bir platform olacak.”

INX Digital – Marco Zanella: “InPrint, endüstriyel baskıya çok özel bir erişim sunmada hayati bir rol oynuyor. Piyasa hızla gelişiyor ve piyasa, yeni teknolojilerin farklı endüstriyel piyasalara giriş yapabilmesi için InPrint’e ihtiyaç duyuyor. INX Digital en başından itibaren InPrint fuarının geliştirilmesinde çok önemli bir rol oynadı.”

Kuei – Giorgio Macor: “InPrint fuarına başından beri katılımcı olarak katılan bir şirket olarak bir kez daha Milano’ya geleceğimiz için çok mutlu olduğumuzu söylemek istiyorum. Burada piyasanın endüstriyel bir baskı fuarına çok uygun olduğunu biliyorum.”

#inprint #wideformat #endüstriyelbaski #genişformat #inkjet #Milano #FMBrooks