İşbirliği ve Liderlik

3
Yüksek kalite, tutarlılık ve güvenilirlik kombinasyonu, Xaar baskı kafalarını 20 yıldan uzun bir süredir Squid Ink şirketi  ve endüstriyel kodlama ve markalama yazıcıları için sürekli seçim haline getirmiş. Merkezi Minneapolis, ABD’de bulunan Squid Ink, endüstriyel inkjet yazıcılar ve ambalaj endüstrisi için yüksek kaliteli inkjet mürekkeplerin üretiminde uzmanlaşmış bir şirket ve inkjet endüstrisinde zengin bir bilgi ve deneyime sahip.

Squid Ink şu anda Xaar baskı kafalarını kullanan altı adet baskı sistemine sahip. Bu dördüncü nesil yazıcılar, Kodlama ve Markalama uygulamalarından müşterilerin talep ettiği güvenilirliği ve kaliteyi sağlamak için Xaar 128 baskı kafasını kullanıyor.

Squid Ink’in ana şirketi Engage Pazarlama Başkan Yardımcısı Chad Carney, “Xaar 128 baskı kafası çok çeşitli mürekkeplerle uyumlu ve mükemmel baskı kalitesi sağlıyor” diyor:

“Bu, Xaar’ın piyasaya sürüldüğünden beri birçok yazıcımızın kalbinde olduğu ve müşterilerin gerçekten değer verdiği güvenilirlik ve düşük bakım sağladığı anlamına geliyordu.”

Xaar 128, Kodlama ve Markalama sektörü için tercih edilen önde gelen 17 mm piezoelektrik isteğe bağlı damla püskürten  baskı kafası olarak konumunu korumuştur. 20 yıllık kanıtlanmış güvenilirlik, entegrasyon kolaylığı, verim, hız ve baskı kalitesi, bu baskı kafasını sürekli olarak aramaktadır.

Uygun fiyata yüksek kaliteli ürünler sunmaya odaklanan Squid Ink’in yazıcıları uzmanlığa dayanır ve şirketin özel mürekkeplerini kullanarak mükemmel baskı sonuçları sağlamak üzere tasarlanmış. Chad, “Mürekkep geliştirmedeki geçmişimiz, çok çeşitli ürün ve uygulamalar için Kodlama ve Markalama çözümleri sunabildiğimiz anlamına geliyor. Xaar 128 baskı kafası tüm bu formülasyonlarla başa çıkabiliyor ve bu da müşterilerimize büyük esneklik sağlayarak hemen hemen tüm baskı sistemlerimizden farklı mürekkepler çalıştırmalarını sağlıyor. Xaar ile çalışmak başarılı yazıcı geliştirmemizin anahtarı oldu ve bu süreçte aldığımız destek kritik önem taşıyor” diyor.

Sürekli Ar-Ge’ye odaklanan Squid Ink, Kodlama ve Markalama yazıcıları için bir dizi gelişmeyi araştırıyor. Bahsedilen geliştirmeler, hızlarının en son üretim hatlarına ayak uydurmasını sağlamaktan, daha az bakım gerektiren yazıcılar ve buna karşılık gelen daha düşük toplam sahip olma maliyetine kadar, işletme, müşterilerin en çok değer verdiği özellikleri ve faydaları sunmayı amaçlıyor.

Xaar’ın baskı kafası iş birimi Genel Müdürü Graham Tweedale, “İki şirketin son 20 yıldır yaşadığı ilişkiden gurur duyuyoruz” diyor ve ekliyor: “Xaar 128’in güvenilirliğinin, kalitesinin ve dayanıklılığının bu ortaklığın merkezinde olduğu açıktır ve bu başarıyı geliştirmeyi ve Squid Ink’in en yeni Kodlama ve Markalama uygulamalarına destek sağlamayı dört gözle bekliyoruz.”

#Xaar #SquidInks #Coding #marking #ink #Murekkep #kodlama #markalama #baskikafasi #ambalaj #printondemand #inkjet