Kiian Digital sizi Heimtextile Fuarına Çağırıyor

17

Kiian Digital, Heimtextil fuarının ziyaretçi ve katılımcılarını mürekkeplerini kullanarak ürettiği göz alıcı uygulamalar ile dolu rengarenk bir dünya deneyimine tanık olmaya davet ediyor. (10-13 Ocak 2017 –Hall 6, Stand: D21).

Stand ziyaretçilerin baskı sonuçlarını birinci elden görebilecekleri bir konseptte hazırlandı. Bu örnekler tekstil piyasası için özel olarak üretilmiş Kiian Digital mürekkep seçimi kullanılarak üretildi. Bu muhteşem deneyim renkleri birinci sınıf baskı ile birleştiriyor. Stand Kiian Digital mürekkep serisi ile elde edilebilecek olağandışı yoğunluk ve benzersiz tonları gözler önüne serecek.

Kiian Digital’de Pazarlama Uzmanı olan Marco Girola bir açıklamasında “Heimtextile fuarı sırasında ziyaretçiler kilit satış noktalarını vitrine çıkaran bir dizi uygulamayı keşfedecekler. ARGE takımımızca performansı sürekli bir şekilde geliştirilen mürekkeplerimiz başarımızın ana etkenidir,” dedi.

kiian-digital

Alessandra Borghi


Kiian Dijital Satış Direktörü Alessandra Borghi konu ile ilgili olarak: “Ürün portföyümüz akıldaki sürdürülebilirlik ile tasarlandı. Bu bizim ayırıcı özellik ve sorumluluğumuzdur. Gardımızı asla düşürmüyoruz. Çok çalışarak en iyi tekstil standartlarına uyumlu ve Restricted Substance Lists’i de kapsayan dış laboratuvarlarca onaylanmış ürünler geliştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimize sürdürülebilirliklerini daha güvenilir hale getiren tarafsız bir değerlendirme sunabiliyoruz,” dedi.

Tüm ürünler müşterilerin baskı sistemleri ile tamamen entegredir ve yüksek verimlilik sağlar. Bu tamamı Epson, Kyocera, Ricoh ve Panasonic gibi önde gelen yazıcı kafası üreticilerine uyumlu pigment ve dispers mürekkep (Digistar TEX-R and Digistar K-CHOICE) ile doğrudan baskı için üretilmiş transfer ve doğrudan sublimasyon baskı için tasarlanan seriyi de kapsamaktadır (Digistar K-ONE ve Digistar HI-PRO).

#KiianDigital #Mürekkep #Boya #Tekstil #Heimtextile #AlessandraBorghi #Digistar #inkjet