Kiian Digital Tam-Sublimasyon Serileri ile FESPA Digital’deydi

2

Kiian Digital, piyasa lideri süblimasyon mürekkeplerini kullanarak üretilen çeşitli tekstil ürünlerini sergilemek için FESPA Digital’ı seçti.

12 özel yapım mürekkepten oluşan seride 81 renk var- bu da süblimasyon yazıcıları için en kapsamlı yüksek kaliteli renk gamı anlamına geliyor. Farklı tekstil ve sert malzemelerde göz alıcı, yüksek kaliteli grafiklere yönelik talebi karşılamak için dizayn edilen sistem birçok farklı tekstil uygulamasının üretiminde kullanıldı.

“Dijital baskı tekstil ve iç dekorasyon alanlarında giderek daha popüler hale geliyor. Bu alanlarda renk, performans ve hızlı ulaşılabilirlik büyük önem taşıyor’ diye anlatıyor Kiian Digital Pazarlama Uzmanı Marco Girola ve sözlerine şöyle devam ediyor: “Binlerce uluslararası endüstri profesyonelini bir araya getiren FESPA Digital, sublimasyon mürekkeplerimizle üretimi mümkün olan çeşitli ürünleri sergileyebileceğimiz ideal bir platfom. Mürekkeplerimiz müşteri taleplerini karşılamak ve üretimlerini optimize etmek için geliştirildi.”

Tekstil baskısının getirdiği yoğun baskı koşullarına dayanacak şekilde dizayn edilen Kiian Digital’in piyasa lideri mürekkepleri çok ciddi avantajlar sunuyor. Bunlar arasında birinci sınıf görüntü kalitesi, doğru renk üretimi, hızlı kuruma ve daha düşük işletim maliyetleri sayılabilir. Tüm bunlar doğal olarak üretim verimliliğine katkı sağlıyor.

Tekstil sistem standardına uyumlu olması yanında, portföy aynı zamanda Epson, Ricoh, Kyocera ve Panasonic gibi endüstri liderlerinin çeşitli formatlardaki baskı kafalarına da uyumlu.

Kiian Digital’in kapsamlı Digistar sublimasyon mürekkepleri portföyünde Kyocera inkjet baskı kafası için üretilen K-One mürekkebi var. Bu da yüksek kalite ve verimliliği endüstriyel ölçekte üretimlerde mümkün kılıyor. Digistar AIR mürekkep formülasyonu, Ricoh piezo-elektrikli baskı kafalarıyla uyumlu ve özellikle sentetik kumaşlar ve karışımlı kumaşlar üzerine sublimasyon transfer baskı için geliştirildi. Epson baskı kafaları için üretilen Digistar Hi-Pro, sentetik kumaşlar ve ön-işlemli sert malzemeler üzerine transfer baskıyı mümkün kılıyor.

Girola sözlerini şöyle tamamlıyor, “Kiian Digital, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını ve ürettikleri uygulamaları anlayarak en iyi mürekkep çözümlerini tanımlıyor ve geliştiriyor. Öyle ki sublimasyon serimizdeki renk özellikleri 20 piyasa segmentinde baskı gerekliliklerini karşılıyor ve en önemli tekstil sektörü standartlarını karşılıyor. FESPA’da tüm bu yeniliklerimize gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetimiz ve ziyaretçilerin Kiian kalitesini teyid etmeleri bizim için gurur verici oldu.”

#kiiandigital #kiian #digistar #futuredigital #futuredijital #fespa #fespa16 #sublimasyon #boya #mürekkep #tekstil #marcogirola