Kongsberg PCS, yeniliklerin tasarımları FESPA Berlin’de gösterecek

2

Kongsberg Kesim Sistemleri (Kongsberg PCS), dijital sonlandırma çözümlerinin gücünün, performansının ve çok yönlülüğünün, Berlin’de düzenlenecek FESPA Global Print Expo’da tasarımları nasıl hayata geçirdiğini gösterecek.

Şirket, Almanya’nın başkenti #MesseBerlin’de düzenlenen etkinlikte, amiral gemisi Kongsberg C Serisi dijital kesme çözümünü, modüler #Kongsberg X24 masasını ve #MultiCam Apex 3R CNC router’ını devasa sergileme alanında (Stand C50, Salon 2.2) sergileyecek.

Kongsberg PCS EMEA Satış Direktörü Wim Brunsting, “Geçen yılki katılımımızın başarısının ardından FESPA’ya geri dönmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu yıl ziyaretçiler, çeşitli malzemeleri kırım, kesim ve katlama sistemlerimizden daha fazlasını görebilirler. #Dijital #sonlandırma çözümleri yelpazemizin, tasarımcılara ve operatörlere işlerinin geleceğini yönlendirecek fikirleri üretme konusunda özgürlük sağlarken, #tabela ve teşhir işletmelerinin iş akışlarını düzene sokmasına ve verimliliği artırmak için üretimi otomatikleştirmesine nasıl olanak tanıdığını göstereceğiz. Karmaşıklığın ne kadar geçmişte kaldığını göstereceğiz” diyor.

Kongsberg PCS, Türkiye’de Lidya Grup tarafından temsil ediliyor. FESPA Berlin boyunca (31 Mayıs – 3 Haziran) Kongsberg standında Lidya Grup ekibi ile buluşabilir, yenilikleri izleyebilirsiniz.