Kongsberg Precision Cutting Systems, Yeniliklerini 26 Mayıs’ta Sergileyecek

1

Kongsberg Precision Cutting Systems (Kongsberg PCS), yeni kesim masası ile tabela ve sergileye ilişkin diğer yeniliklerini sergilemek üzere FESPA Wide Format sanal etkinliğini seçti. FESPA Wide Format sanal etkinliği 26 Mayıs’ta gerçekleşecek.

Şirket etkinlikte Kongsberg C Serisinin sonuncusu ve piyasadaki en küçük yüksek hızlı üretim masası olan yeni, kompakt bir masayı tanıtacak. Şirket Başkanı Stuart Fox ve EMEA Satış Başkan Yardımcısı Russell Weller, 26 Mayıs’ta #FESPA Innovations & Trends (FIT) canlı etkinliğinde detayları anlatıyor olacaklar.

Russell Weller, “Sektördeki işletmeler bu yeni normali sürdürmeye devam ettikçe, yalnızca verimliliği değil, aynı zamanda müşteriler tarafından talep edilen yüksek kaliteyi de sağlayan teknolojiye yatırım yapmak giderek daha önemli hale geliyor,” diyor: “İşletmelerin bugünün sürekli büyüyen zorluklarını aşmalarına yardımcı olurken aynı zamanda gelecekteki gelişimlerini ve başarılarını da göz önünde bulunduran en son teknolojik yenilikleri gösteren bir etkinliğe sponsor olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

Yeni Kongsberg C kesim masasının yanı sıra, VariAngle aracı da dahil olmak üzere Kongsberg PCS’nin en son yeniliklerine özel bir bakış sunulacak. Russell, “VariAngle gerçekten sektör için çığır açan bir yenilik,” diyor: “Yüksek hızda 0o ile 60o arasında herhangi bir açıda kesmeyi mümkün kılıyor ve takım değiştirme ihtiyacını ortadan kaldırarak daha hızlı kurulum süreleri ve kesme hızında artış sağlıyor – hepsi 3D ekranların tasarımı sayesinde çok kolay. VariAngle canlı demoları, birçok kişiye aracın mevcut Kongsberg C ve XP masalarını nasıl tamamen kendi kendine yeterli ve herhangi bir tasarım sunabilecek hale getirdiğini görme fırsatını verecek.”

Russell, ikinci bir sunumun – yine şirketin Belçika’daki Müşteri Deneyimi Merkezi’nden canlı olarak – daha sonra Kongsberg Motorlu Bobin Besleyicinin yumuşak tabela malzemelerinin doğru ve verimli kesimini nasıl sağladığını ve kırışıklıklar nedeniyle soft tabela işlerinde hatalı kesintileri nasıl ortadan kaldıracağını vurgulayacağını ekledi. Üçüncü ve son canlı gösteri, #Kongsberg X24 dijital son işlem tablasının birçok yeteneğini ve işleri basitleştirmek ve hızlandırmak için özel olarak geliştirilen takımları gösteren ekip ile frezeleme uygulamalarına odaklanacak.

Kongsberg Precision Cutting Systems sanal standı, #dijital #sonlandırma masaları yelpazesinin yanı sıra kaliteyi ve verimliliği artırmak için geliştirilen çeşitli araçlar ve otomasyon çözümleri hakkında daha fazla bilgi paylaşmak için hazır bulunan EMEA satış ekibi ile hazır olacak.

Kongsberg standını ziyaret etmek ve sunum ve canlı tanıtım etkinliklerine ücretsiz olarak kaydolmak için https://hopin.com/events/fit-wideformat-graphics-decor?code=szt0oIeeS8cu0Dm73mD9wBDEl adresine gidiniz.

Yeni VariAngle aracı, Motorlu Rulo Besleyici ve tüm Kongsberg dijital sonlandırma çözümleri yelpazesi hakkında daha fazla bilgi içinse www.kongsbergsystems.com adresini ziyaret edin.

 

#DijitalKesim #KesimMasasi #KongsbergPCS #ŞekilliKesim #Ambalaj #Kutu #MockUp