Kornit Digital, Son Teknoloji Mürekkep Üretim Sitesini Tanıttı

3

Modern, yüksek üretim hacimli tesis, Şirketin büyüme planlarını ve sürdürülebilirlik misyonunu destekliyor

Kornit Digital Ltd, 26 Ocak’ta yeni ölçeklenebilir, gelişmiş teknoloji #mürekkep üretim tesisinin resmi açılışını duyurdu.

11.000 metrekarelik modern tesis, üretim optimizasyonu için gelişmiş otomasyon, karmaşık iş akışları ve yenilikçi teknolojiler içeriyor. Yeni yüksek hacimli üretim tesisinin önümüzdeki on yılda #Kornit sarf malzemelerine yönelik küresel talebi karşılaması bekleniyor.

Yakın zamanda tahmini 25 milyon ABD Doları tutarında bir yatırımla tamamlanan tesis, Şirketin Kornit Digital’in 2020 Etki Raporunda yer alan çevresel, sosyal ve yönetişim (ESG) hedeflerine bağlılığını yansıtan en yüksek kalite, güvenlik ve güvenlik standartlarına uygun olarak inşa edilmiş.

Kornit Digital CEO’su Ronen Samuel, açılışa ilişkin yorumunda “Bu, 2026 yılına kadar bir milyar dolarlık bir şirket olma yolculuğumuzda önemli bir kilometre taşı ve müşterilerimizin yaşadığı muazzam büyümeyi uzun yıllar boyunca destekleyebilmemizi sağlayacak. Sürdürülebilir moda ve talep üzerine tekstiller için işletim sistemini yazmaya devam ederken, daha temiz ve daha duyarlı bir #tekstil endüstrisinin sorumluluğunu üstlenmekten gurur duyuyoruz”, diyor.

Kornit Digital Unveils State-of-the-Art Ink Manufacturing Site

Modern, high production volume facility supports Company’s growth plans and sustainability mission

Kornit Digital Ltd. announced on 26th January the official opening of its new scalable, state-of-the-art #ink manufacturing facility in Kiryat Gat, Israel.  

The modern, 11,000-square-meter facility incorporates advanced automation, sophisticated workflows, and #innovative technologies for production optimization. The new high-volume production facility is expected to fulfill global demand for #Kornit consumables for the next decade.

Recently completed at an estimated investment of $25 million USD, the facility was built in accordance with the highest quality, safety, and security standards, reflecting the Company’s commitment to environmental, social, and governance (ESG) targets embedded in Kornit Digital’s 2020 Impact Report.

“This is a key milestone in our journey to become a $1 billion company by 2026 and will ensure we can support the tremendous growth our customers are experiencing, for many years to come,” said Ronen Samuel, Kornit Digital’s Chief Executive Officer. “We are proud to lead the charge for a cleaner and more responsive #textile industry as we continue to write the operating system for sustainable fashion and textiles on demand.”