Küçük ve Hızlı C20 Kesme Tablası

1

Kongsberg Hassas Kesme Sistemleri (Kongsberg PCS), piyasadaki en küçük yüksek hızlı dijital şekilli kesim masası olan kompakt yeni C20’nin piyasaya sürülmesiyle C Serisi dijital sonlandırma tezgahları serisinin genişletildiğini duyurdu.

Yeni #Kongsberg C20, Kongsberg C Serisinin tüm profesyonel özelliklerini sadece 1,6 metre x 1,4 metrelik kompakt bir boyutta bir araya getiriyor. C20, Kongsberg C Serisi serisinin en küçüğü olsa da, daha büyük muadilleriyle aynı profesyonel özellikleri ve spesifikasyonları koruyor.

Kongsberg Precision Cutting Systems Başkanı Stuart Fox, “Endüstriyel üreticilerin ve küçük #baskı merkezlerinin ve #matbaaların üretim sürecine ayak uydurmak için yüksek hızlı bir #kesim tablasına ihtiyaç duyduklarını biliyoruz, ancak alan sahibi olmanın veya kiralamanın yüksek maliyeti, tabela ve sergileme pazarındaki birçok kişi için ciddi bir sorun. Yeni Kongsberg C20 ile artık bu işletmelerin kullanılabilir alan eksikliği nedeniyle üretim ve kaliteden ödün vermesine gerek yok.”

Son teknoloji ürünü, kaya gibi sağlam mühendislik, Kongsberg C Serisinin en yüksek performans seviyelerini sunmasını sağlıyor. #Kesme tablası, birlikte en yüksek kesme doğruluğunu ve tutarlılığını sağlayan alüminyum kompozit masa üstü, germe sürücü sistemi ve dinamik tabla eşleştirmeyi birleştiren hava teknolojisini kullanıyor. Üretim sırasında birden fazla takım kombinasyonu mevcut ve takım sistemi, bir malzeme kalınlığı hesaplayıcı ve basılı ve basılmamış malzemeleri görüntülemek için isteğe bağlı bir kamera içerir.

Stuart, “Tüm C Serisi serimizde olduğu gibi, Kongsberg yüksek performanslı takımlar, kullanıcılar için iş hacmini ve kaliteyi daha da artırmak için özel olarak geliştirildi,” diyor: “Kongsberg C20, sahibinin üretici zekasını ve üretimini yeni seviyelere taşımasına yardımcı olacak bir yatırım. Önemli ölçüde daha küçük bir ayak izinden optimum performans elde etmek, tabela ve sergileme pazarı için gerçek bir ezber bozucu.”

Kongsberg C Serisi serisi hakkında daha fazla bilgi için www.kongsbergsystems.com adresini ziyaret edin