Latex R SerisininKabiliyetlerini Artıyor

2

Yeni portföy, çok çeşitli baskı altı malzemelere baskı yaparak lateks baskı uygulamalarını imkânlarını genişletiyor.

HP Inc. baskı hizmeti sağlayıcılarının (PSP’ler) sert ve esnek malzemeler de dahil olmak üzere bir çok baskı altı malzemede yüksek görüntü kalitesi elde edecek, hibrid bir baskı platformunda HP Latex mürekkeplerini kullanan yeni özelliklere ve çözümlere sahip güncellenmiş bir HP Latex R Serisi baskı makine portföyünü duyurdu.

HP Latex R Serisi, geleneksel UV tabanlı beyaz mürekkep gibi zaman içinde sararmayan parlak, yüksek kaliteli “gerçek beyaz” HP’nin yenilikçi Beyaz Lateks Mürekkebi ile sert baskı dünyasına canlı renkler getiriyor.

Yeni portföy, cazip bir giriş fiyatı noktasında sunulan yeni giriş seviyesi HP Latex R1000 modeli ile pazara giriş yapıyor.

Ayrıca, HP, portföy genelinde iyileştirmeler getiriyor. Yeni R Serisi makineler artık müşterilerin daha yüksek üretim ve verimlilikten faydalanmalarını sağlıyor.

Yazılım üretkenliği geliştirmeleri arasında genişletilmiş iş kuyruk yönetimi özelliği ve otomatik güncellemeler yer alıyor. Çoklu tabaka baskı altı malzeme yükleme ve besleme, baskının verimliliğini önemli ölçüde artırmaya yardımcı olacaktır. Bu güncellemeler mevcut R Serisi kullanan müşteriler tarafından kullanılabilir.

Yeni R serisi,baskıcıların özel kısa tiraj özel ambalaj, POP oluklu sergileme standları ve baskılı termoform gibi uygulamaları kabiliyetini de artıracak, karton üzerinde oluşturulan ince detaylardan ve doymuş renkli görüntü kalitesinden ve üretirken şaşırtıcı HP Lateks mürekkep esneme yeteneklerinden termoforming baskılar yaparak yararlandıracak.

HP Large Format Graphics Business Genel Müdürü Guayente Sanmartin, “Yeni HP Latex R serisi 2020 sürümü ile geniş format baskıcıları yeni performans düzeylerinden yararlanacak. Ayrıca, HP Latex mürekkep teknolojisinin en yüksek kalitede performans sağladığı kısa süreli özel ambalaj ve baskılı ısıyla şekillendirme gibi hızlı büyüyen uygulamalara da yapabilecekler,” diyor.

Yeni R Serisi portföyü

HP Latex R serisi makineler, katı ve esnek kampanyalarda aynı görünümü elde etmek için PSP’lere tek bir teknoloji için son derece çok yönlülük sunuyor. Tek bir mürekkep seti, endüstrinin en parlak beyazı ile birlikte canlı HP Lateks renk gamı ​​sunuyor. HP’nin Beyaz Lateks Mürekkebi, çökmesini önlemek için beyaz mürekkebi yeniden sirküle eden yenilikçi bir sistem geliştiriyor.

R Serisi portföyü şunları içerir:

  • En yüksek kapasite ve verimlilik için HP Latex R2000 Plus, besleme malzemeleri, 98 inç genişliğe (2,5 metre) kadar bobin ya da tabaka beslemeli, yüksek kapasiteli 5 litrelik kartuşlarla baskı ve beyaz mürekkep baskı kapasitesi
  • 64 inç genişliğe (1,64 m) kadar medya kullanımı ileHP Latex R1000 Plus, 3 litrelik kartuşlara ve beyaz mürekkep yazdırma özelliğine sahip bobin veya tabaka beslemeli veya kağıt beslemeli yapılandırma.
  • 64 inç genişliğe (1,64 m) kadar medya kullanımı, aksesuar olarak temin edilebilen tabaka beslemeli yapılandırma – bobin besleme – 3 litrelik kartuşlar ve beyaz mürekkep baskı özelliği dahil, cazip bir fiyata HP Latex R1000 Yazıcı giriş seviyesi çözümü.

R Serisi sert alt baskı altı malzemeleri arasında kağıt ve plastik köpük levha, PVC köpük, oluklu mukavva, akrilik, polikarbonat, sıkıştırılmış karton, petek levha, alüminyum kompozit panel ve ahşap bulunuyor. Rulo yüzeyler PVC afiş, kendinden yapışkanlı vinil, kuşe kâğıt, polipropilen, polistiren, polikarbonat, polyester, tekstil ve kanvas içeriyor.

 

#HP #Latex #HPlatex #HPRserisi #YeniRserisi #GenişFormat #inkjet #hibrit #bobinbesleme #rigid