Liderler InPrint 2017’de Olacak

25

14-16 Kasım 2017 tarihleri arasında Almanya’nın Münih şehrindeki Munich Trade Fair Centre’da yapılacak olan InPrint 2017’de, lider uluslararası şirketler, işlevsel ve dekoratif baskının yanı sıra ambalaj baskısı için geliştirilmiş en son teknolojilerini, bileşenlerini ve hizmetlerini sergileyecek.

Fuardan yedi ay önce, 12 ülkeden 100 kadar katılımcı, bu yılki Industrial Print Show’daki stand yerlerini garantiye aldı. Bugüne kadar kayıt yaptıran katılımcı şirketlerin yaklaşık yarısını Alman şirketleri oluşturuyor. Bir önceki etkinlikteki toplam stand alanının dörtte üçü kadar bir alan şimdiden tutuldu.

Bu yılki katılımcılar arasında Agfa Graphics, Baumer Inspection GmbH, DP Solutions GmbH & Co. KG, Fujifilm, GEW (EC) Limited, Global Inkjet Systems, Heidelberger Druckmaschinen AG, KONICA MINOLTA, Kyocera Fineceramics GmbH, Mimaki, Phoseon Technology, Sensient Imaging Technologies SA, Sun Chemical – SunJet, THIEME, Tonejet Limited ve Xaar var.

Almanya’daki bir önceki fuarın katılımcılarına ilave olarak, bu yıl Münih’de düzenlenecek InPrint için şu anda aralarında Applied Laser Engineering Ltd, CEFLA, EFI Electronics for Imaging GmbH, Sioen Chemicals, Graph-Tech AG, Heraeus Noblelight GmbH, Lotus Holland and Sandvik Process Systems’ın da bulunduğu 15 yeni katılımcı daha var.

Güncel katılımcı listesi fuar web sitesinde mevcut: www.inprintshow.com/germany.

İşlevsel veya dekoratif amaçlı imalat sürecinin bir parçası olan endüstriyel baskıya yönelik bir etkinlik olan InPrint otomotiv bileşenleri, ev aletleri, basılı elektronikler, tekstil ve paketlemeden zemin kaplamaları ve mobilya vb. gibi dekoratif yüzey baskılarını kapsıyor.

Özelleştirilmiş baskı, serigrafi, dijital, inkjet ve 3D baskı InPrint’in kapsamındaki beş önemli alan. Fuarda, metal, plastik, kumaş, cam, seramik, ahşap ve diğer yüzeyler üzerine işlevsel ve dekoratif baskı için en son uygulamalar ve ekipmanlar sergilenecek. Sergilenenler arasında endüstriyel baskı üretimleri yapan makineler ve sistemler, mürekkepler ve kimyasallar, malzemeler ve baskı altı malzemeler, yazılım, baskı öncesi ve sonlandırma ekipmanları, inkjet kafaların yanı sıra entegre ve özelleştirilmiş parçalar bulunuyor.

Özelleştirilmiş bir fuar profiline sahip olan InPrint endüstriyel baskı şirketlerinden, OEM’lere, integratörlere, bileşen imalatçılarına ve geliştiricilerine ve işlevsel ve/veya dekoratif endüstriyel baskıya yatırım yapmak isteyen ticari baskı şirketlerine kadar çok sayıda imalat endüstrisinden baskı teknolojileri uzmanlar için bir işletme platformu. Münih’de düzenlenen bir önceki etkinliğe (InPrint 2015) 65 ülkeden toplam 4 bin 724 ziyaretçi geldi.

Munich Trade Fair Centre/ Münih Ticaret Fuar Merkezi (Doğu Girişi) Salon A6’da düzenlenecek InPrint 2017 bir kere daha dünyanın önde gelen elektronik geliştirme ve üretim ticaret fuarı olan productronica ile aynı zamanda, aynı yerde olacak.

 

#InPrint #MesseMunich #EndüstriyelBaski #InPrint2017 #Agfa Graphics #BaumerInspectionGmbH #DPSolutionsGmbH #Fujifilm #GEW #GlobalInkjetSystems #HeidelbergerDruckmaschinenAG #KONICAMINOLTA #KyoceraFineceramicsGmbH #Mimaki #PhoseonTechnology #SensientImagingTechnologies #Sun Chemical #THIEME #Tonejet #Xaar