Dijital Baskı Teknolojisinin Geleceği FESPA Eurasia’da Tanıtılacak

2

Sektörün heyecanla beklediği Avrasya Bölgesi’nin lider baskı fuarı FESPA Eurasia’da geleceğin baskı teknolojileri tanıtılacak. 2013 yılından bu yana fuarın sponsoru olan Mimaki de FESPA Eurasia’nın en büyük standında ziyaretçilere yeni iş fırsatları sunacak ürünlerini sergileyecek…

Endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyası, 2-5 Aralık tarihleri arasında 8. kez düzenlenecek Avrasya Bölgesi’nin lider baskı fuarı FESPA Eurasia’da buluşmaya hazırlanıyor. Baskı sektörünün heyecanla beklediği FESPA Eurasia’da bu yıl da geleceğin baskı teknolojileri tanıtılacak. FESPA Eurasia 2021’de Türkiye’nin sektör liderleri ve küresel markalar, yeni teknolojilerini ve yenilikçi uygulamalarını sergileyecek. 2013 yılından bu yana fuarın sponsoru olan Mimaki de ziyaretçileri FESPA Eurasia’nın en büyük standında yeniliklerle buluşturacak.

FESPA Eurasia’nın ana sponsoru oldu

Mimaki, bir önceki fuarda olduğu gibi FESPA Eurasia 2021 fuarının da ana sponsoru olarak, Türk baskı endüstrisine olan desteğini sürdürüyor. Fuar alanının en büyük standında tabela ve reklam, tekstil ve giyim, endüstriyel ve 3D ürün gruplarındaki çözümlerini ziyaretçilere tanıtacak. Yakın zamanda tanıtılan yeni modellerin yanı sıra Türkiye’de en çok tercih edilen modelleri de fuar boyunca sergileyecek.

FESPA Eurasia’nın sektörden elde ettiği kazancı yine sektöre sunduğunu belirten Mimaki Eurasia Genel Müdürü Arjen Evertse, bu yılki planlarını şöyle anlattı: “Geçen yıl pandemi nedeniyle merakla beklenen FESPA fuarları düzenlenemedi. Ancak biz yeni modellerimizi piyasaya sunmaya devam ettik. Fiziksel olarak düzenlenecek FESPA Eurasia 2021’de ise baskı makinelerimizden çıkmış ürünlerden oluşan bir numune seçkisi standımızda özel bir alanda sunulacak. Giriş seviyesinden endüstriyel segmente kadar farklı baskı hızları, üretim kapasiteleri ve uygulama alanlarına dönük çözümlerimizle, FESPA Eurasia 2021’de baskı endüstrisinin bütün alanlarından profesyonelleri heyecanlı bir Mimaki baskı deneyimi bekliyor.”

#fespa #FespaEurasia #mimaki #Mimakieurasia #inkjet #dijitalbaski #uvbaski #genisformat #fuar