Mini Lario ITMA 3. Salonda Sergilenecek

5

MS Printing Solutions Türk Cumhuriyetleri ve Ortadoğu Satış Direktörü Emre Tezcan, 20 Haziran Perşembe kapılarını açacak olan ITMA fuarında ilk kez sergileyecekleri 64 kafalı Mini Lario makinesine ilişkin ön bilgileri P4 IINKJETMAGAZINE ile paylaştı:

“2019 ITMA Barcelona fuarı sektörümüz için oldukça önem arz ediyor. Özellikle son bir yılda yatırım konusunda yavaşlayan Türkiye piyasasında, yaptığımız yeniliklerle bu seneki ITMA’da çok başarılı olacağımıza ve buna bağlı  olarak, sunacağımız çok gelişmiş yeni teknolojilerimizle sektörün ilgisini çekeceğimize inanıyoruz.  Bu yeni teknolojilerin en önemlisi de özelikle Türkiye piyasasına çok hitap edeceğini düşündüğümüz 64 kafalı Mini Lario makinemiz. Çünkü Mini Lario, çok yüksek verimlilikteki Lario ile orta ölçekli işletmelere hitap eden JPK EVO çizgisi arada kalan özelliklere sahip.”

“Özel finansman modellerine geçtik.”

“Ayrıca Türkiye’deki mevcut ekonomi durumunu değerlendirdikten sonra, Dover Grup’un da destekleriyle, her işletmenin şartlarını göz önüne aldık ve özel finansman modellerine geçtik. ITMA süresince ve sonrasında da bu finans çözümlerini iş ortaklarımızla paylaşacağız.

Satış yöneticilerimiz Yaşar Uzun, Murat Özkıray ve teknik servis şefimiz Sevgin Yurtsever ile birlikte, mevcut ve yeni teknolojilerimizi tanıtmak ve finansman modellerimizi anlatmak üzere ITMA Fuarı’nda olacağız. Tüm iş ortaklarımız soru ve görüşleri için bizlere 3. Salon, A216 numaralı stantta ulaşabilirler.”

 

#ITMA #MiniLario #Tekstil #DoverGroup #SinglePass #YasarUzun #MuratOzkiray #EmreTezcan #MSPrintingSolutions #inkjet #Dijitaltekstiller