MS Printing & JK Group Febratex 2022’e Katılıyor

2

MS Printing ve JK Group Febratex 2022 katılımları çerçevesinde yayınladığı bir basın bildirisi ile “Somut eylemlere odaklanarak sürdürülebilirlik baskı hedeflerinize ulaşmak için ne yaptıklarını anlattı.

MS Printing ve JK Group basın bildirisinde “Gelin ve FEBRATEX’te bizi ziyaret edin!” denildi. Amerika’nın tekstil endüstrisi için en büyük fuarında (23-26 Ağustos – Blumenau – Salon 3 – Stand 102) sergilenecek teknolojiler şunlar:

  • #JP7. Çok yönlü taramalı endüstriyel #dijital #baskı makinesi, hem kumaş hem de kâğıda baskı yapabilir ve baskı kafalarının sayısını (8’den 16’ya kadar) artırabilir. JP7, işletme maliyetlerini azaltarak ve yatırımın hızlı bir şekilde geri dönüşünü sağlayarak yatırımınızı modüle etmenin ve süreç verimliliğini artırmanın anahtarıdır. JP7, günümüzün pazara çıkış süresini karşılayan endüstriyel baskı hızına https://www.msitaly.com/00/p00000013/jp7.html ulaşır.
  • Aynı Baskı Sonuçları somut bir avantajdır. Ziyaretçiler ayrıca büyümelerini desteklemek için tam portföy hakkında ekip ile konuşma şansına sahip olacaklar: 32 baskı kafası, #JPKEVO ve 64 baskı kafası #Minilario ile donatılmış gelişmiş endüstriyel makine modelleri ve en bilinen tek geçişli #Lario. Tüm portföy, esnekliği, güvenilirliği ve sonuçların tekrarlanabilirliğini en üst düzeye çıkarmak için bir platform oluşturan aynı #Kyocera yazıcı kafası teknolojisiyle donatılmıştır.
  • JK Group’tan reaktif mürekkep #Digistar #Bellagio BIB JP7 ile iş başında. Baskı kalitesine, renk yoğunluğuna, siyah renklerin derinliğine ve akıcılığa yönelik bir sonraki yatırımınızın sonuçlarını ilk elden göreceksiniz. Basılabilirlik ve kurutma arasındaki mükemmel denge sayesinde yüksek performans seviyesi mümkündür. Aşağıda sıralananlar da diğer kazançlar:

-Geleneksel HDPE şişelere kıyasla plastik kullanımında %80 civarında önemli bir azalma.

-Sevkiyat ve depo atıkları için alan gereksinimlerinde hacimde yaklaşık %90’lık önemli bir azalma, böylece çevresel etkiye katkıda bulunur ve azaltılır.

-BIB plastik ve karton bileşenleri ayrılabilir ve karton geri dönüşümünü kolaylaştırır.

  • Pigment baskıdan, dolayısıyla daha az su ve enerji tüketimini görebilirsiniz. #Pigment mürekkeplerle baskı, çok çeşitli elyaflar için uygun, kolay ve susuz bir işlemdir. Pigmentle yapılan baskı süreci, sürdürülebilir bir üretim zincirine izin vererek uygun maliyetli baskı çıktıları sağlar. Bu, JP7’nin diğer baskı işlemlerine kolayca “kaydırılabilen” esnekliği ve çok yönlülüğü sayesinde mümkündür ve bu da yatırımı son derece uygun maliyetli hale getirir.
  • Aralarında ZDHC ve Eco Passport sertifikalarının da bulunduğu başlıca tekstil uluslararası çevre standartlarına uygun #dispers, dye-sub, #pigment ve #reaktif mürekkepler sunarak, somut eylemlerle sürdürülebilir kalkınma hedeflerinize yardımcı olan bu çözümler için fuara davetlisiniz.

#MSPrinting #JKGroup #Febratex #Brezilya