MUTOH Endüstriyel Reklam Çözümleri

5

Dijital baskı alanının öncü üreticilerinden Mutoh, farklı ve yenilikçi çözümleriyle, endüstriyel reklam sektörüne büyük destek sağlıyor.

Mutoh, farklı ve yenilikçi çözümleriyle, endüstriyel reklam sektörüne büyük destek sağlıyor. Türkiye’de Folpa ve Prodigital tarafından temsil edilen Mutoh’un sunduğu bazı çözümler şöyle:

ValueJet 1938WX 

191 cm genişliğindeki ValueJet 1938WX, hem polyester bazlı kumaşa hem de dijital transfer baskı yapabilen yüksek hızlı bir baskı makinesidir. ValueJet 1938WX hiç zorlanmadan saatte 14 ila 73 m² arasında değişen hızla baskı yapabiliyor. Polyester bazlı kumaş baskısı ve dijital transfer baskı için ideal bir çözüm sunan VJ-1938WX üretim odaklı çalışan müşterilerin ilk tercihi olacak! Makine tüm standart ağırlıklı (66 g/m² – 150 g/m² arası) boya süblimasyon transfer kağıtlarını destekliyor.

Üretim odaklı müşteriler için ideal olan makinede dirsekli bir şekilde yerleştirilmiş iki adet piezo drop-on-demand (isteğe bağlı damlacık) baskı kafası bulunuyor. Bu yeni baskı makinesi özellikle tekstil dekorasyonuna ve dekorasyon kumaşlarına, moda ve giyime, ev tekstiline hem spor giyime hem de soft signage’a uygun olarak üretim yapabiliyor.

ValueJet 1324X 

ValueJet1324X_V266092

Japonya’da tasarlanan ve üretilen yeni ValueJet 1324X, Mutoh’un hali hazırda üretmekte olduğu 162 cm genişliğindeki tek baskı kafalı ValueJet 1624X ve çift baskı kafalı ValueJet 1638X modellerine ek olarak yapıldı. Bu yeni baskı makinesi yüksek performanslı mikro piezo baskı kafası teknolojisini içeriyor. VJ-1324X modelinde tek baskı kafası bulunuyor. Bu baskı kafası 3.5 ila 35.2 pikolitre arasında değişen değerler kadar küçük mürekkep damlacığı üretme kapasitesine sahip. Değişken ebattaki her bir damlacık baskı kafasının içinde 180 nozül barındıran 8 kanal bulunuyor. Baskı kafası ayrıca, yüksek hızda yüksek kalite baskı yapmaya hazır 4 renk bölümünden oluşuyor. Mutoh’un sektörde lider Intelligent Interweaving (i²) ve yeni DropMaster teknolojilerini, yeni baskı kozmetiğini ve profesyonel RIP yazılımını entegre eden VJ-1324X, eşi benzeri görülmemiş bir baskı kalitesini ve sign ve display pazarında en üst seviye baskı otomasyonunu bir arada sunuyor. Mutoh Eco Ultra ya da Universal Mild Solvent mürekkepleri kullanılarak baskı yapılabilen makinede, ister vinile isterse de bannera baskı yapılsın, 720×720 dpi ve 16.4 m²/saat’e kadar üretim hızına ulaşılabiliyor. ValueJet X serisi baskı makineleri uzun vadede, posterler, bannerlar, arkadan aydınlatmalı tabela, duvar kağıdı, satış noktası displayleri, sanat eseri kopyaları, araç grafikleri, çıkartmalar vb. dış mekan ve iç mekan sign ve display uygulamalarını hedefliyor. UMS mürekkeplerine gelince; Mutoh yakın zamanda bir pan-Avrupa İç Mekan Hava Kalitesi Sertifikası (pan European Indoor Air Comfort Certificate) aldı, bu da mürekkepleri sertifikalı iç mekan deko baskılarını yapmaya uygun hale getirdi.

ValueJet 1604X 

Yeni tek baskı kafalı 162 cm genişliğindeki ValueJet 1604X baskı makinesi yüksek baskı kalitesi ve hassasiyet, üretkenlik, 30 kiloya kadar olan rulolar için motorlu kaldırma sistemini de içeren profesyonel standart konfigürasyon, basit ve sezgisel çalışma ve son derece önemli olan makul fiyatı da birlikte sunuyor. Kompakt bir makine olan 1604X’in hedefinde yeni başlayan tabela baskıcılarının yanı sıra daha geniş bir baskı makinesine ve renkli çıkartmalar basarken sıklıkla malzeme değiştiren, dolayısıyla ekstra çok yönlülüğe ihtiyaç duyan baskı hizmeti sağlayıcıları da bulunuyor. Japonya’da tasarlanan ve üretilen VJ-1604X, kendini ispatlamış ve ödüllü Mutoh Valuejet baskı teknolojisini ve güvenilirliğini entegre ediyor. Makinede, 3.5 ila 21 pikolitre arasında damlacık püskürtebilen piezo drop-on-demand (isteğe bağlı damlacık) baskı kafası bulunuyor. Mutoh’un sektörde lider Intelligent Interweaving teknolojisini içeren ValueJet 1604X, yeni 360 x 1080 baskı çözünürlüğü ve üç adet münferit olarak kontrol edilebilen ısıtıcısıyla 11.5 m²/saat hızında yüksek kalite üretim vaat ediyor.

ValueJet 1624X 

VJ1624XWinder10053982

Yeni 1624X baskı makinesi Mutoh’un 2011’de tanıtılan ve en çok satan ValueJet 1624 modelinin halefi. 720 x 720 dpi çözünürlükte saatte 20.5 m² baskı hızı sunan VJ-1624X, Mutoh’un sektör lideri Intelligent Interweaving (i²) ve çığır açan yeni DropMaster baskı otomasyonu teknolojilerini entegre ediyor. 30 kg’ya kadar olan ruloları otomatik kaldırmak için yeni tasarlanmış motorize sistem ve Eco Ultra litre mürekkep paketleri makinenin diğer yeniliklerinden. VJ-1624X baskı makinesi Mutoh Eco Ultra ya da Universal Mild Solvent (UMS) mürekkepleriyle kullanılabilir ve uzun vadede, posterler, bannerlar, arkadan aydınlatmalı tabela, duvar kağıdı, satış noktası displayleri, sanat eseri kopyaları, araç grafikleri, çıkartmalar vb. dış mekan ve iç mekan sign ve display uygulamalarını hedefliyor. UMS mürekkeplerine gelince; Mutoh yakın zamanda bir pan-Avrupa İç Mekan Hava Kalitesi Sertifikası (pan European Indoor Air Comfort Certificate) aldı, bu da mürekkepleri sertifikalı iç mekan deko baskılarını yapmaya uygun hale getirdi.

ValueJet 2638X 

Japonya’da tasarlanan ve üretilen yeni ValueJet 2638X, Mutoh’un hali hazırda üretmekte olduğu 162 cm genişliğindeki tek baskı kafalı ValueJet 1624X ve çift baskı kafalı ValueJet 1638X modellerine ek olarak yapıldı. Bu yeni baskı makinesi yüksek performanslı mikro piezo baskı kafası teknolojisini içeriyor. ValueJet 2638X’te iki baskı kafası dirsekli bir şekilde yerleştirilmiş. Baskı kafası 3.5 ila 35.2 pikolitre arası damlacık üretebiliyor. Değişken ebattaki her bir damlacık baskı kafasının içinde 180 nozül barındıran 8 kanal bulunuyor. Baskı kafası ayrıca, yüksek hızda yüksek kalite baskı yapmaya hazır 4 renk bölümünden oluşuyor. Mutoh’un sektörde lider Intelligent Interweaving (i²) ve yeni DropMaster teknolojilerini, yeni baskı kozmetiğini ve profesyonel RIP yazılımını entegre eden VJ-2638X, eşi benzeri görülmemiş bir baskı kalitesini ve sign ve display pazarında en üst seviye baskı otomasyonunu bir arada sunuyor. Mutoh Eco Ultra ya da Universal Mild Solvent mürekkepleri kullanılarak baskı yapılabilen makinede, ister vinile isterse de bannera baskı yapılsın, 720×720 dpi ve 16.4 m²/saat’e kadar üretim hızına ulaşılabiliyor. ValueJet X serisi uzun vadede, posterler, bannerlar, arkadan aydınlatmalı tabela, duvar kağıdı, satış noktası displayleri, sanat eseri kopyaları, araç grafikleri, çıkartmalar vb. dış mekan ve iç mekan sign ve display uygulamalarını hedefliyor. UMS mürekkeplerine gelince; Mutoh yakın zamanda bir pan-Avrupa İç Mekan Hava Kalitesi Sertifikası (pan European Indoor Air Comfort Certificate) aldı, bu da mürekkepleri sertifikalı iç mekan deko baskılarını yapmaya uygun hale getirdi.

#mutoh #valuejet #genisFormat #reklam #endüstriyelReklam #inkjet #EcoUltra #MildSolvent #ValuejetX