Mutoh Summa ile Dağıtım Anlaşması İmzaladı

1

Mutoh’un EMEA bölgesinde geniş format printer ekipmanlarının dağıtımından sorumlu Mutoh Belgium n.v, Belçikalı vinil & contour kesim plotırları ve flatbed kesicileri üreticisiyle bir dağıtım anlaşması imzaladığını duyurdu.

Anlaşma kapsamında Mutoh, bazı Summa vinil kesicileri için münhasır olmayan EMEA dağıtıcısı olarak atandı. Bu ürünler arasında şunlar var: SummaCut® serisi (D60, D140 ve D160, sırasıyla 60 cm, 135 cm ve 158 cm kesim eni) ve SummaCut® D140FX (135 cm kesim eni) tarama bıçaklı kesiciler ve S-Class 2® 160T (158 cm kesim eni) üst uç yüzeysel kesici.

Yukarıda bahsedilen Summa kesici modelleri, Mutoh’un mevcut ValueCut serisi tarama bıçak kesim plotırları yanında pazarlanacak ve Mutoh’un satış ofisleri Mutoh Belgium ve Mutoh Deutschland üzerinden Mutoh’un EMEA bölgesindeki yetkili satıcılarına dağıtılacak. Mutoh, yeniden dağıtım kanalı üzerinden dağıtım, satış, pazarlama, eğitim ve satış sonrası destek sunacak.

nick_decock“Sektördeki en iyi vinil kesim plotırları markasıyla işbirliği yapmaktan ve ürün sunumumuzu Summa kesicilerle genişletmekten dolayı çok mutluyuz” diyen Mutoh Belgium Ticari Pazarlama Müdürü Nick Decock sözlerine devam ediyor: “Summa kesicileri kaliteli ve ödüllü ValueJet serisi tabela ve display yazıcılarımız için çok uygun. Amacımız profesyonel, verimli ve tam entegre çift-cihazlı baskıdan kesime iş akışı çözümleri sunmak. Combo Valuejet yazıcı ve SummaCut vinil kesici ile çift-cihazlı baskıdan kesime felsefemizi ilerletebilecek, daha yüksek esneklik sunan iki ayrı sistem sağlayacak ve bu sayede daha iyi izleme, daha yüksek doğruluk ve daha fazla verimliliği garanti edebileceğiz.”

“Eko-solvent geniş format yazıcılarda günümüz lideri ile işbirliği yapmaktan dolayı çok mutluyuz” diyen Summa İş Geliştirme ve Pazarlama Müdürü Geert Pierloot sözlerini şöyle tamamladı: “Mutoh’un Japonya’da inşa edilen ValueJet yazıcı hattı piyasada çok güçlü. Mutoh ile işbirliğimiz sayesinde satış fırsatlarını kat kat arttırabileceğiz.”

#mutoh #summa #valuejet #NickDecock #inkjet #printandcut #baskes #plotter #kesim