MyMS On-Line: 2 Adım

4

Dijital Tekstil Baskısı konusunda liderlerden biri olan İtalyan MS Printing, MyMS, müşterileri için sunduğu bu dijital bir platform ile müşteri taleplerini günün 24 saati doğrudan ve herhangi bir cihazdan yönetilmesi için eksiksiz bir bilgi ve araç yelpazesi sağlıyor.

Özetle MyMS, MSPrinting çözümleri kullanıcıları için bugün yedek parça talep edebilecekleri ve yarın çok daha fazlasını yapabilecekleri bir portal.

Bir ay önce, sadece İtalyan müşterilere açık olarak lansmanı yapılan MyMS şimdi şirketin EMEA müşterileri için de mevcut!

 

MyMS nedir?

Bugün yedek parça talep edebileceğiniz ve yarın çok daha fazlasını yapabileceğiniz portal.

Birinci sınıf bir hizmet için bilgi ve araçları paylaşmayı amaçlayan, her birinize ayrılmış bir alan inşa ediliyor. Bugün MyMS aracılığıyla yedek parça talep edebilirsiniz, ancak gelecekte şirket kitaplığına başvurabileceğiniz, “teknik incelemeye”, video eğitimlerine, ürün ve hizmetlerin web seminerlerine, yazılım kurulum kılavuzlarına, en son broşürlere şirketin son çözümlerine ilişkin en son haberlere erişebileceğiniz bir platform haline gelecek.

 

MyMS neden kullanılmalı?

  • Zaman kazanmak ve verimliliği artırmak için

MyMS, şirket iş akışına hemen giren taleplerinizi doğrudan yönetmenize imkân tanıyan gerçek zamanlı olarak kullanılabilir ve erişilebilir.

  • Her bir müşteriye adanmış olduğu için

MyMS’deki kişisel alan, satın alımlarınızda sürekli olarak güncelleniyor. Sunulan geniş ürün yelpazesinde aramadan sadece ihtiyacınız olan broşürlere ve bilgilere her zaman erişebilirsiniz: Sipariş etmek ve kullanmak kolay, hızlı ve sezgisel hale geliyor!

  • Çünkü kendi çalışma takımınızı kurabilirsiniz

MyMS, kendiniz ve ekibiniz için doğrudan yöneteceğiniz birden fazla giriş oluşturmanıza imkân tanıyor. Bu, süreçlerinizi yönetmede çok daha esnek ve etkili olmanızı sağlar.

  • Bilgi güvenliği için

Güvenliği asla unutmayız. Hesabınız güvende: tüm işlemleriniz şifreleniyor ve portala kayıt bir güvenlik süreci tarafından kontrol ediliyor.

  • Kâğıt işlemlerini ortadan kaldırarak çevreye daha duyarlı olmak

Çevre dostu olmak aynı zamanda mümkün olduğunda atıkları azaltmak anlamına da geliyor.

Kâğıt israfı gezegenimizin sağlığını derinden etkiler. MyMS, süreci dijitalleştirerek ve kâğıt israfını azaltarak üzerine düşen görevi yerine getiriyor.

#MSprinting #MyLario #MyMS #Lario #Tekstil #DijitalTekstiller #inkjet #JPKevo #MiniLario