OKI Beyaz Tonerli ve Neon Yazıcılarla Sevgililer Gününe Özel Hediyeler

OKI’nin beyaz tonerli LED yazıcıları ve Neon yazıcısı Pro6410 Neon 14 Şubat’ta  sevdiklerine özel baskılı hediyeler hazırlamak  isteyenler için  kişiye özel  çözümler sağlıyor.
OKI’nin, sektörde bir  ilk olan beyaz tonerli yazıcıları ve Pro6410 Neon yazıcısı çığır açan teknolojileri sayesinde ‘Sevgililer Günü’nde farklı, canlı, etkili tasarımlar ve çok özel hediyeler basmak isteyenlere çok ekonomik eşsiz seçenekler sunuyor.

Beyaz tonerli Pro7411WT(A4), Pro9420WT(A3) dijital transfer medya baskı makineleri  ile. kişiyle özel hediyeler hazırlamak  farklı yüzeylere renkli, beyaz baskı yapmak isteyenler, medyalara direkt olarak veya tekstil ve çeşitli sert zeminlere ise OKI yazıcıları ile uyumlu transfer medyalar aracılığıyla baskı yapabiliyor. Tişört, kupa, kristal, zarf davetiye, taş, metal, ahşap ve daha birçok yüzeye beyaz  tonerle yapılan  mükemmel baskılar ile hayranlık uyandıran sonuçlar ortaya çıkıyor.

Neon yazıcı Pro6410 ise ultra parlak, göz alıcı floresan renkte tasarımlar oluşturmak için transfer medyalar aracılığıyla farklı yüzeylere  baskı olanağı sağlayarak renk profeyonellerini grafik tasarımındaki standart CMY renk sınırlamalarından kurtarıyor. Siyah toner ve Beyaz toner isteğe göre seçerek kullanılmakta, koyu zeminli transfer baskılarında Beyaz Neon Toner, açık renk zemin baskılarında siyah toner seçeneği kullanılabiliyor. Neon serisi hem  açık,  hem koyu  arka planlar üzerinde floresan etkiler meydana getiriyor.

Göz Alıcı Trend Baskılar

Baskıda farklılık oluşturmak, sevgilisine yaptığı sürprizi daha da görünür kılmak isteyenler  varak veya gümüş görünümünde   baskı yapmak isteyenler de OKI yazıcılar ile uyumlu özel transfer kağıtlardan yararlanabiliyor. Bu transfer kağıtları, Forever, Magic Touch ve Shock line özel ürünleri ile  geçmişte mümkün olmayan nitelikte parlak, hafif, esnek, suya dayanıklı ve göz alıcı bir baskı yapılmasını sağlıyor.

 

#OKI #BeyazToner #FloresanRenkler #SevgililerGunu #Hediye #PromosyonBaski #OKIPro6410