Roland DG İstanbul, İlk UV Günü’ne Ev Sahipliği Yapıyor

5

Roland DG Corporation, İstanbul ofisinde, tamamen Roland DG UV baskı çözümlerine adanan UV Günü’ne ev sahipliği yapıyor. Bu etkinlikte, katılımcılar makineleri çalışırken görebilecek ve işletmeleri için benzersiz, kazançlı ürünler tasarlamayı ve basmayı öğrenecekler.

Roland VersaUV teknolojisi, neredeyse her nesne seçeneği üzerine doğrudan baskı yapılmasını sağlar. Bu seride yer alan baskı makineleri, kullanıcılarına en eksiksiz kişiselleştirme çözümünü sunar. Etkinlikte, VersaUV LEF serisi flatbed yazıcıların en büyüğü olan LEF-300 ile birlikte Roland DG’nin yeni modeli, talep üzerine özelleştirme ve gerçekçi doku efektleri sağlayan LEF2-200 tezgah üstü UV flatbed yazıcısı da sunulacak.

UV Günü boyunca katılımcılar, bu Roland DG yazıcılarla mümkün olan çeşitli piyasa senaryolarını ve para kazandıran çözümleri araştırarak UV teknolojisinin işletmeleri için nasıl önemli bir varlık olabileceğini keşfedecekler. Basılı ürünlere özel efektler eklemek için yapabilecekleri birçok basit işlemin ve onlara katma değer sağlamanın yanı sıra UV mürekkebinin çok yönlülüğü ile de tanışacaklar.

Son olarak ziyaretçiler, yeni LEF2-200’ün kullanılacağı uygulamalı bir oturum gerçekleştirecekler. Bu oturumda ilginç araçlar yaratabilecek ve çalışma süresini artırırken yaratıcı iş akışlarını iyileştirmek ve kolaylaştırmak için yeni ipuçları ve püf noktaları öğrenebilecekler. Aslında LEF2-200, basit ama etkili bir işlem için özel olarak tasarlanan birçok yeni fonksiyon ile güncellenmiş bir donanım yazılımına ve en yeni VersaWorks RIP yazılımı sürümüne (VersaWorks 6.21) sahiptir.

UV baskısının ötesinde etkinliğin ürün özelleştirme temasını detaylı keşfetmek için katılımcılar, pamuklu malzemelerin basit ve güvenilir bir şekilde kişiselleştirilmesi için kullanılan yeni BT-12 doğrudan kıyafete baskı makinesini çalışırken görebilecekler.

ÖZEL HEDİYENİZ

Ücretsiz kayıt olun ve Roland DG UV baskı teknolojisi ile üretilmiş kişiselleştirilmiş hediyenizi alın.

 

#RolandDG #UVgünü #genisformat #inkjet #Roland #UV #VersaUV