RolandDG EMEA’dan Hassas Uygulamalar için SF-200

2

Roland DG EMEA oyuncaklar, yemek kapları ve tıbbî aletler dahil olmak üzere hassas uygulamalar için geliştirilen dünyanın ilk masaüstü eko-solvent yazıcısı SF-200’ü piyasaya sürdü.

SF-200, güvenlik standartlarını karşılarken canlılık ve görüntü kalitesini koruyan son derece dayanıklı ve güvenli mürekkepler kullanır. Masaüstü sistem, 538mm x 360mm ölçülerine ve 100mm yüksekliğe kadar olan nesne ve medyalar yerleştirebilir. ABS, PVC, TPU, PET, PP, PPMA’dan ahşap, alüminyum ve deri gibi malzemelere kadar kapsamlı malzeme uyumluluğu sunar.

Bu, kullanıcı tam renkli tasarım veya metin parçasını doğrudan ister tek bir nesneye, ister bir kerede birden fazla ögeye basmak istesin, yazıcıyı son derece özel baskı gereksinimleri için mükemmelleştirir.

Uyum ve güvenlik

SF-200 eko-solvent mürekkepleri, EN 71-3 oyuncak güvenliği standardına ve Oyuncak Güvenliği Yönergesi’ne uyumu sayesinde en zorlu oyunlara dayanabilecek tasarımlar için bile plastikten, ahşaptan, deriden ve diğer malzemelerden yapılmış çocuk oyuncakları ile uyumludur. SF-200, benzer şekilde müşterilerine kişiselleştirilmiş yemek kapları, içecek şişeleri ve seyahat bardakları sunmak isteyen gıda kapları üreticileri ve perakendeciler için de idealdir.

Yeni Roland SF-200 medikal sektöründe talep üzerine alüminyum aletlere, plastik cihazlara ve etiketlere ve genel baskı yapmak için son derecede faydalıdır. Tüm bu ürünler insan derisi ile güvenle direkt temas edebilir. Bu uygulama sağlık ve kişisel bakım ürünlerine de uygulanabilir. Perakendeciler ve tedarikçiler diş fırçalarına, termometrelere, kozmetik ambalajlarına ve diğer önemli ürünlere hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirme ve dekorasyon ekleyebilir.

Tüm gereksinimleri karşılayan kapsamlı bir çözüm portfö

Roland DG EMEA’nın İş Geliştirme ve Ürün Yönetimi Müdürü Paul Willems şöyle açıklıyor: “Yeni SF-200, markaların gereksinimlerini ve baskı profesyonellerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanan kapsamlı çözüm portföyümüzün en yeni üyesi.”

“En hassas ortamlarda bile güvenli ve verimli markalama, dekorasyon ve özelleştirme yapmak için özel olarak geliştirilen bu yepyeni ürün, hassas uygulamalar için dünyanın ilk masaüstü eko-solvent yazıcısıdır. SF-200 kullanıcıları, onu çok çeşitli uygulamalar için vazgeçilmez buluyor.”

VersaWorks 6 Yazılımı ve Direkt Roland Desteği

SF-200, cihaz kutudan çıkar çıkmaz kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde baskı işlemine başlamalarına yardımcı olmak için Roland’ın kullanıcı dostu VersaWorks 6 RIP yazılımını içerir. Sezgisel bir arayüz, yerleşik Pantone® ve Roland Renk kütüphaneleri aracılığıyla iki veya daha fazla SF-200 yazıcı arasında tutarlı renk sağlamak için bir renk eşleştirme işlevi ve bir dizi başka gelişmiş özellik sunar. Kullanıcılar, müşteri memnuniyeti ile tanınan bir yıllık RolandCare Original garantisinden yararlanırlar.

SF-200, EMEA bölgesinde kullanılabilir.

1 Bazı malzemeler için özel baskı iş akışı gereklidir.

2 Basılı ürünün sertifikalandırılması garanti edilmez. Gerekli olan sertifikaları almak ve herhangi bir sertifikalandırma sürecinin maliyetini taşımak, ürünü basan kullanıcının sorumluluğundadır. Oyuncak üreticisi, oyuncaklarla ilgili yasal gerekliliklere uymakla sorumludur.

#SF200 #RolandDG #Printer #inkjet #EkoSolvent #EN713OyuncakGüvenliğiStandardı #VersaWorks #PaulWillems