TOS+H EXPO Uluslararası Katılımcılarıyla Sizi Bekliyor

Üçüncü TOS+H Expo İş Güvenliği ve Sağlığı Fuarı, 6 – 9 Mayıs 2018 tarihleri arasında yine T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nın IX. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi ile eşzamanlı olarak İstanbul’da Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

2014 yılından beri iki yılda bir düzenli olarak yapılan TOS+H Expo’da bu yıl Belçika, Çin, Almanya, Fransa, İngiltere, Hindistan, Kore, Malezya, Tayvan ve Türkiye’den 70 firmanın arasında kişisel koruyucu donanım üreten Demir Kundura, İşmont Tekstil, MFA ve Yakupoğlu YDS gibi önde gelen Türk firmalarının yanı sıra 3M, Ansell Healthcare, Draeger ve Uvex gibi sektörün lider uluslararası kuruluşları da yer alıyor.

TOS+H Expo Fuarı’nda da, Düsseldorf’ta düzenlenen A+A Fuarı’nın nomenklatürü ile uyumlu olarak, kişisel korunma önlemleri, iş sağlığı ve iş güvenliği konularındaki yenilikler tanıtılacak. İş dünyasında hakim olan dijitalleşme süreci ve demografik değişimler fuara katılan firmaların uyum sağlamalarını gerektiren yeni koşullar yaratıyor. Katılımcı firmalar TOS+H Expo Fuarı’nda bu gelişmelere uyum sağlamak için geliştirmiş oldukları yeni çözümleri ve ürünleri tanıtacaklar.

Sizi de fuar ziyaretçisi olarak aramızda görmekten onur duyacağız.

Ayrıntılı bilgi ve 16 Nisan 2018 itibariyle ücretsiz online kayıt için: www.toshexpo.com.tr

Haliç Kongre Merkezi’nde otopark imkanları kısıtlı olduğundan fuar ziyaretine gelirken toplu taşıma araçlarından yararlanmanızı öneririz.

 

#TOSHexpo #messeDuesseldorf #İsGuvenligi #İsSagligi #IsGuvenligiFuari #HaliçKongreMerkezi