Valiani Kesim Masaları ve INT Makine FESPA 2018’deydi.

INT Makine, FESPA Global Print Expo Berlin Fuarı’nda Türkiye temsilcisi olduğu firmalardaki yenilikleri yerinde izledi. Şirketin yöneticisi Murat Bağcılar, Valiani standındaydı.

INT Makine, Fespa Global Print Expo Berlin Fuarı’nda Türkiye temsilcisi olduğu firmalardaki yenilikleri yerinde izledi. Fuarla ilgili olarak INT Makine’den Murat Bağcılar ve Türkiye temsilcisi olduğu Valiani firmasından Nico Valiani sorularımızı cevaplandırdılar:

Fespa Global Print Expo ile ilgili kısa bir değerlendirme rica edebilir miyiz?

Murat Bağcılar: Fespa 2018 Fuarı genel olarak verimli ve güzel geçti. Avrupa’nın yanı sıra Türkiye’den de çok sayıda müşterimizi fuarda bizleri yalnız bırakmadı. Makinelerin performansı, kalitesi ve hızları noktasında yenilikler oldu. Bu değişim ziyaretçilerin ilgisini çekti. Dolayısıyla bizler açısından güzel bir fuar geride kaldı.

Türkiye pazarında ürünlere müşterilerin ilgisi nasıl?

Murat Bağcılar: Türkiye pazarında da hızlı bir şekilde tanıtım çalışmaları yürütmekteyiz. Döviz kurlarındaki hareketlilik nedeniyle yatırımların büyük bir kısmı ertelendi. Şu an seçim döneminin geçmesini bekleyen birçok müşterimiz var. Bizde herkes gibi seçim sonrasında piyasaların rahatlamasını bekliyoruz.

Valiani açısından fuarın başarısını değerlendirir misiniz?

Nico Valiani: Fespa Berlin Fuarı’nda standımıza çok sayıda misafir geldi. Dünya genelindeki distribütörlerimizi standımızda ağırladık. Bunun yanında yeni distribütörlük görüşmesi noktasında temaslarımız oldu. Valiani için güzel bir fuardı. Her ülkede bir temsilcilik hedefimiz var.

Valiani’nin dünya piyasasındaki konumu hakkında bilgi verir misiniz?

Nico Valiani: Valiani, Ar-Ge yatırımlarına önem veren, sunduğu çözümlerle kalite ve performans bekleyen müşterilerin beklentilerini karşılayan çözümler sunmaktadır.

Türkiye pazarına ilişkin düşünceleriniz nelerdir? Bunun yanında Türkiye’de firmanızı temsil eden INT Makine hakkında neler düşünüyorsunuz?

Nico Valiani: Türkiye pazarının çok büyük bir potansiyele sahip olduğunu biliyoruz. Gelişen bir Pazar konumundadır. Türkiye pazarında INT Makine ile çalışmaktan dolayı son derece memnunuz. INT Makine ile çok daha güzel projelere imza atacağımıza inanıyoruz.

 

#Valiani #INTmakina #NicoValiani #MuratBagcilar #FespaGlobalPrintExpo