Versafire Dijital Baskı Makinesi Kurulumları Tam Gaz

Çanakkale’de faaliyet gösteren Emek Form Ofset ve İstanbul, Topkapı’da faaliyet gösteren Naturel Matbaa ve Reklam Hizmetleri; Heidelberg’den gerçekleştirdikleri Versafire CV-4 renk dijital baskı makinesi yatırımları ile üretimlerini çeşitlendirip taleplere daha hızlı yanıt verme imkânı sağladılar.

Ticari Matbaacılık alanında faaliyet gösteren her iki firma da, kartvizit, kataloglar, kişiselleştirilmiş basılı ürünler, takvimler, broşürler ve daha bir çok ürünün, çeşitlendirme yöntemleri ile ve tiraj fark etmeksizin ofset baskı kalitesinde üretimini gerçekleştirebiliyor.

Benzersiz Avantajları ile Heidelberg Versafire CV/EV

Versafire CV modeli, ilave seçenekleri ile birlikte 2018 yılı ortasından itibaren Versafire EV adını aldı. Saatte 2,700/A3 sayfalık baskı hızı, yüksek kalite standartları ve geniş fonksiyonları ile Versafire CV, kendi performans sınıfında yeni standartlar belirlemektedir.

Kullanıcılar, özel kâğıtlardan, kuşe malzemelere, renkli kâğıtlar, zarflar ve sentetik filmlere kadar geniş malzeme yelpazesine baskı gerçekleştirebilmektedir. Dahası Versafire CV’nin geniş kâğıt ebatlarına göre dizayn edilmesinden dolayı 700 mm’ye kadar (33×70 cm) olan kâğıtlara baskı gerçekleştirilip 3 katlamalı broşürler veya posterler tek baskı işleminde üretilebilmektedir.

Sistem içerisindeki kasetlere çok çeşitli malzemeler aynı anda yüklenebilmekte ve bu hazırlık sürelerini kısaltmaktadır. Çeşitli yüksek kapasiteli kasetler opsiyonel olarak vakum/emici bant besleme ile donatılabilmekte ve bu özellik sayesinde operatör sürekli olarak makine başında olmasına gerek olmadan kâğıt beslemesi Versafire CV’den takip edilebilmektedir. Bu sistem, tek geçişlerdeki uzun tirajlı işlerde hatasız üretim sağlamaktadır. Yeni ve geliştirilmiş bir operatör grafik ara yüzü ile her türlü baskı işinde ve tekrar işlerde kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Versafire CV’de ön/arka baskı dahil 360 gr/m² malzemelere baskı yapılabilmekte olup. Banner baskıda 70 cm uzunluğa ve 300 gr/m²’ye kadar olan malzemeler yüksek baskı keskinliği ve kalitesi ile işlenebilmektedir.

 

#heidelberg #Versafire #VersafireCV #VersafireEV #EmekForm #NaturelMatbaa #ErtanTaskin #HeidelbergTurkiye