Xerox, CareAR’i Satın Alarak Yazılım Portföyünü Genişletiyor

2

Xerox, müşteriler, çalışanlar ve saha çalışanları için uzmanlığa gerçek zamanlı erişim sağlayan bir artırılmış gerçeklik destek platformu şirketi olan CareAR’ın satın alınmasıyla büyüyen yazılım portföyünü genişletti.

CareAR™ yazılımı ile uzaktan temsilciler ve uzmanlar yüz yüzeymiş gibi durumu sanal olarak görebilir; masaüstü, mobil ve akıllı cam cihazlar aracılığıyla bir artırılmış gerçeklik araçları paketini kullanarak görsel olarak rehberlik edebilirler.

Bugün, saha hizmeti yerinde aramaların üçte biri sorunları çözmek için uzaktan uzman yardımı gerektirir ancak durumun bağlamını etkili bir şekilde iletemez. Bu, bağlılığı ve müşteriyi elde tutmayı tehlikeye atarken olumsuz müşteri algısı yaratarak gecikmelere neden olur.

#Xerox Başkanı ve Operasyon Direktörü, Steve Bandrowczak “Yazılım çözümlerimiz, müşterilerin en büyük ihtiyaçlarından bazıları olan içerik yönetimi, dijital dönüşüm ve kişiselleştirilmiş iletişimi karşılar. Şimdi de kurumsal artırılmış gerçekliği ilave ettik. #DocuShare®, XMPie ve CareAR’ı birleştirerek, çok kapsamlı müşteri ihtiyaçlarını birlikte ve ayrı ayrı destekleyebilen bir yazılım işine sahibiz” dedi.

Bu genişletilmiş yazılım işi, CareAR firmasının satın alımından önceki eski kurucu ortağı ve CEO’su olan ve Xerox, Dijital Hizmetler başkan yardımcısı ve genel müdürü görevinde bulunan Sam Waicberg tarafından yönetiliyor.

CareAR’ın platformu, tam görünürlük ve daha iyi sorun giderme için iş emirlerine, vakalara ve olaylara uçtan uca bir yaklaşım sağlayarak iş akışı lideri ServiceNow ile sorunsuz bir şekilde entegre oluyor.

#ServiceNow Müşteri İş Akışı Ürün Yönetimi başkan yardımcısı Michael Ramsey, “CareAR’ın ServiceNow ile entegre edilmiş ve onaylanmış artırılmış gerçeklik yazılımı, müşterilerin hizmet sorunlarını uzaktan görüntülemesine ve çözmesine yardımcı olur. Xerox’un bu teknolojiyi satın alması, Now Platformu ve CareAR’ın gücünden yararlanarak saha hizmeti, müşteri desteği ve BT hizmetlerini modernleştirmek için daha fazla fırsat oluşturulmasına yardımcı olabilir” dedi.

ServiceNow, CareAR platformunu ServiceNow® için, operasyon hizmet sistemlerine entegre etmek ve ortak müşteriler için iş akışlarını desteklemek üzere Deloitte ile işbirliği yapıldı. 

#Deloitte Consulting LLP müdürü Asish Ramchandran, “Xerox’un CareAR artırılmış gerçeklik platformu bize pazar lideri, endüstri odaklı ServiceNow tekliflerimizi genişletme yeteneği sağlıyor. CareAR, kuruluşların dijital dönüşüm yolculuğunda bir sonraki aşamayı temsil ediyor. Birlikte, toplu müşterilerimiz için daha büyük sonuçlar ve değer sağlayan yeni nesil çözümler sunma yeteneğine sahibiz” dedi.

#CareAR, Xerox’un müşterilere dijital dönüşüm araçları sağlamak için başlattığı bir dizi çözüme yapılan en son eklemedir. Bunlar, süreçleri otomatikleştirmek ve bulut özellikli dijital dönüşümü desteklemek üzere güçlü araçlar sağlayan bir içerik yönetimi platformu olan #DocuShare ve tam pazarlama kampanyası entegrasyonu için hem çevrimiçi hem de çevrimdışı, müşteri temas noktalarında varlıkların özelleştirilmesine ve kişiselleştirilmesine olanak tanıyan esnek bir teknoloji olan #XMPie gibi otomasyon ve merkezileştirme çözümlerini içerir.