Yeni EJ-640 DECO Su Bazlı Printer Şimdi Pazarda

3

scroll down for english edition

Roland DG’nin yeni EJ-640 DECO yazıcısı artık EMEA genelinde mevcut. Özellikle iç dekorasyon pazarı için tasarlanan EJ-640 DECO yenilikçi su bazlı mürekkepleri kullanıyor.

Canlı, güvenli ve çevre dostu

Roland EJ-640 DECO günümüz pazarında sayısız talebi karşılar: Sürdürülebilirlik, sağlık ve güvenlik, kişiselleştirme, ekonomi ve çok yönlülük. Bu çözüm, duvar kağıdı, abajurlar, panjurlar ve posterler, ayrıca sergi grafikleri, açık hava promosyonları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli özelleştirilmiş dekor ürünleri için idealdir.

Özel dekor için mükemmel kalite

Roland EJ-640 DECO, Print Hive için Çevrimiçi Tasarımcı aracı tarafından desteklenen ısmarlama dijital duvar kağıdı baskı hizmetinin ayrılmaz bir parçasıdır. Bu, müşterilerin kendi kişiselleştirilmiş duvar kağıtlarını tasarlamalarını ve kendi evlerinde görselleştirmelerini, özel bir teklif almalarını ve çevrimiçi sipariş vermelerini sağlar.

The Print Hive Şirketi’nin Direktörü Chaz Dobson, “Perakende, ticari ve iç piyasada dekor talebinde önemli bir artış gördük. EJ-640 DECO’yu altı ay boyunca test ettikten sonra tüm dekor ve duvar kağıdımız için başka bir markadan yeni Roland’a tamamen geçtik.” dedi.

“Verimlilik veya kalite kısıtlamaları olmadan tüm sağlık ve güvenlik gereksinimlerini karşılayan su bazlı bir çözümün faydaları konusunda ikna olduk. Baskıların anında kuruması ve gaz çıkışının gerekli olmaması sayesinde EJ-640 DECO’nun hızlı geri dönüş hızlarından olumlu etkilendik ve alternatif çözümlere kıyasla düşük işletme maliyetleri elde ettik.”

Özel bir cihaz için mükemmel zaman

WallStar Digital markası altında dijital baskı için önde gelen duvar kağıdı üreticisi Ahlstrom-Munksjo, Roland EJ-640 DECO’ya merhaba diyor.

Ahlstrom-Munksjo’da Nonwoven Dijital Medya Satış Müdürü Jean-Loup Duran şunları söylüyor: “Şimdi özel bir dekor cihazı için mükemmel bir zaman. Tüm büyük projeksiyonlar dekoru gelecekte sadece dijital duvar kağıdı için yılda %20 büyüme ile güçlü bir pazar olarak görüyor. Pazar, bir yazıcı üreticisinin dekoru mevcut mürekkep türleri için yeni bir uygulamadan daha fazlası olarak görmesinden ve özel bir çözüm geliştirmesinden çok memnun olacak.”

The new EJ-640 DECO printer from Roland DG is now available across EMEA. Designed specifically for the interior décor market, the EJ-640 DECO runs innovative water-based inks.

Vibrant, safe and eco-friendly

The Roland EJ-640 DECO meet numerous demands from today’s market: sustainability, health and safety, personalisation, economy and versatility. The solution is ideal for a variety of customised décor products including wallpaper, lampshades, blinds and posters, plus exhibition graphics, outdoor promotions and more.

Great quality for custom décor

For Print Hive, the Roland EJ-640 DECO is integral to its bespoke digital wallpaper printing service, powered by its Online Designer tool. This allows customers to design their own personalised wallpaper and visualise it in their own home, receive a tailored quotation and place an order online.

“We have seen significant growth in demand for décor in the retail, commercial and domestic markets,” says Chaz Dobson, Director at The Print Hive Limited. “After testing the EJ-640 DECO for six months we have switched completely from another brand to the new Roland for all of our décor and wallpaper.

“We’re convinced by the benefits of a water-based solution that meets all health and safety requirements without productivity or quality constraints. We’re positively impressed by the EJ-640 DECO’s fast turnaround speeds – prints are instantly dry, with no outgassing required – and the low running costs compared to alternative solutions.”

The perfect time for a dedicated device

Ahlstrom-Munksjo, the leading manufacturer of wallpaper for digital printing under the WallStar Digital brand, welcomes the Roland EJ-640 DECO.

Jean-Loup Duran, Sales Manager, Digital Media, Nonwoven at Ahlstrom-Munksjo, comments: “Now is the perfect time for a dedicated décor device. All major projections see décor as a strong market for the future, with 20% year-on-year growth predicted for digital wallpaper alone. The market will be delighted that a printer manufacturer sees décor as more than a new application for existing ink types and has developed a dedicated solution.”

#RolandDG #DecorPrint #inkjet #RolandEJ640DECO