Yeni Hx Cartro IoT Yazıcısının Kalbinde Xaar 128 Baskı Kafaları Var

4

Xaar 128 baskı kafasının kanıtlanmış güvenilirliği ve performansı, yeni MapleJet Hx Cartro yazıcının merkezinde yer alıyor ve günümüzün Kodlama ve İşaretleme müşterilerinin taleplerine hassasiyet ve bağlantı sunmasını sağlıyor.

Gelişmekte olan pazarlar için tasarlanan Hx Cartro, iki adet bağlı Xaar 128 yazıcı kafası kullanıyor ve kullanımı basit, esnek ve en son Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisi ile bağlantılı.

IoT özellikli yazıcılar, şirketler için operasyonel verimlilik sağlar ve yazıcının kendi kendini teşhis edebildiği için bakım ihtiyacını azaltır ve herhangi bir muhtemel arıza meydana gelmeden önce etkili sorun gidermeye imkân tanır. Her yazıcı, baskı noktasında veri üretir ve bunu buluta gönderebilir, üreticiler için canlı raporlar sağlayarak, envanterlerini ve üretimlerini gerçek zamanlı ve müdahale olmaksızın kontrol etmelerine yardımcı olur. Bu, şu anda Covid güvenli ortamları sağlamaya odaklanmış birçok fabrika için giderek daha önemli hale geliyor.

Operatörler, herhangi bir tarayıcıda çalışan sezgisel web tabanlı kullanıcı arabirimi aracılığıyla tabletlerini veya akıllı telefonlarını kullanarak birkaç Hx Cartro yazıcıyı kontrol edebilir. Erişim noktaları veya sunucular gibi diğer cihazlara ihtiyaç duyulmadan, BT sistem güvenliği korunur ve yazıcılar, üretimde ek esneklik sağlamak için büyük bir ağın parçası olarak ölçeklenebilir.

Xaar 128 baskı kafasının geçmişi, onu Hx Cartro için tercih edilen baskı kafası haline getirerek, Kodlama ve İşaretleme baskı sektörü için 17 mm’lik önde gelen istek üzerine açılan baskı kafası konumunu korudu. Hafif ve güçlü, kompakt ayak izi ve yalnızca 16 gram ağırlığıyla çevik baskı kafası, hem birincil hem de ikincil ambalajlarda 2D veri matrisi kodlaması ve marka grafiklerinden son kullanma tarihlerine ve parti kodlarına kadar her şey için idealdir.

Son üretim optimizasyonları, yazıcı kafasının gelişmiş kontrolü ve ayarının yanı sıra mürekkep özelliklerinin ve baskı kalitesinin daha iyi kontrol edilmesini sağlayan programlanabilir bir devre ekledi.

“Xaar 128 baskı kafasının kanıtlanmış performansı, yerleşik güvenilirliğe sahip olduğunu bilerek yeni Hx Cartro yazıcımızı geliştirmemizi sağladı.

Bağlanabilirliği ve performansı ile kullanıcılar, ihtiyaçları için sağlam bir çözüme ve düşük bakım ve güvenilirliğe sahip olduklarından emin olabilirler. Bu zorlu zamanlarda minimum müdahale gerektiren mükemmel kodlama çözümüne sahipler.”

MapleJet CEO’su Homayoun Shahrestani

 

#Xaar #BaskıKafası #inkjet #printhead #MapleJet #IoT #printer