Yeni Kornit NeoPigment ™ Robusto Softener

3

Kornit Digital, Talep Üzerine Tekstil Baskı için NeoPigment ™ Robusto Softener Çözümünü Tanıttı

Çözüm, Kornit Presto kullanıcılarının en iyi perakende ve moda markaları için talep üzerine üretim yapmasına imkân tanıyor.

Kornit Digital, şirketin dijital, pigment bazlı doğrudan kumaşa baskı sistemi olan Presto için yeni NeoPigment ™ Robusto Softener çözümünün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Kornit’in sürdürülebilir, talep üzerine (yani atıksız) baskı yeteneklerini tekstil endüstrisinin her köşesine genişletme taahhüdünü yansıtan bu çözüm, dijital, pigment temelli izlenimler ve moda endüstrisi arasındaki önemli bir engeli ortadan kaldırıyor.

Yeni Softener çözümü, markanın sürekli inovasyon stratejisinin bir ürünü olup, Kornit teknolojisini talep üzerine üretim için moda dünyasının çözümü haline getirmektedir. Uçtan uca süreci kolaylaştırarak, bu sistemler küresel sürdürülebilirlik zorunluluklarını desteklerken talebi tahmin etme ve envanteri yönetme ihtiyacını ortadan kaldırır. Canlı renkler, karmaşık tasarım yetenekleri ve benzersiz bir dokunuş sunan Kornit’in pigment tabanlı dijital baskı çözümleri, rekabetçi tekliflere göre minimum alan ve işçilik gerektirir.

Kornit CEO’su Ronen Samuel, şu açıklamayı yapıyor: “Yeni Softener, dijital baskıya geçişi göz önünde bulundurarak yüksek moda ve diğer pazarlarda karşılaştığımız son tutunmayı ele alıyor – ve bu da bitmiş parçanın oluşturduğu fiziksel hisse bir dokunuş. Talep üzerine üretebilmek ve bunu, modern tüketicilerin toplum ve sosyal sorumluluk üzerindeki yerini yansıtacak şekilde yapmak, bu belirsiz zamanlarda istikrar ve büyümenin anahtarıdır.”

Kornit dijital tekstil baskı sistemleri OOTO-TEX® ECO PASSPORT ve GOTS sertifikalıdır.

#Kornit #KornitDigital #ronenSamuel #Presto #softener #RobustoSoftener #Neopigment