Yeniden Buluşmamız İçin Bir Şans: FESPA Global Print Expo 2022

4

JK Group ve MS Italy, uygun maliyetli baskı sağlayan sürdürülebilir bir üretim zinciri gerçekleştirmek için çözümlerini göstermek için Berlin’de olacak.

Dijital baskının büyümek için bir fırsat olduğunu düşünüyorsanız, FESPA Global Print Expo 2022’deki standımızı ziyaret edin. (31 Mayıs – 3 Haziran 2022 – Berlin – Salon 3.2 – Stand B-21)

Sürdürülebilirlik, çok yönlülük ve güvenilirlik hakkında konuşacağız.

Dye – Sub baskı, sentetik kumaşlara baskı yapmak için sürdürülebilir bir seçimdir: Esnek üretim için basit ve su tasarrufu sağlayan bir baskı işlemidir. Fuardaki standımızda JP4 Evo 1.8‘in Digistar K-ONE ile çalıştığını göreceksiniz. Yorulmak bilmeyen ve sağlam bir tarama makinesi ile transfer baskı için çevre dostu bir dye – sub mürekkebinin mükemmel birleşimidir.

Pigment mürekkepleri = daha az su ve enerji tüketimi. Pigment baskı, sürdürülebilir bir üretim zinciri oluşturmaya ve uygun maliyetli baskı çıktıları sağlamaya imkân tanıyan kolay ve susuz bir işlemdir. JP7 1.8’in Digistar K-CHOICE 4.0 ile çalıştığını göreceksiniz. İşletme maliyetlerini azaltarak üretim kapasitesini artırmak için bir tarama makinesi ve ECO PASSPORT sertifikalı mürekkebin birleşimidir.

Dış mekan tabelaları için ideal olan çarpıcı yüksek ışık haslığı ile öne çıkan Digistar Helios‘un özel gizli bakışını kaçırmayın. Yeni dye – sub transfer mürekkebi, Universal Woods Inc. ile ortaklaşa, özellikle ChromaLuxe® Dış Mekan malzemesine baskı yapmak için geliştirilmiştir.

MS Printing Solutions (www.msitaly.com) and JK GROUP (www.j-k-group.com) are Dover operating companies. (www.dovercorporation.com)

#inkjet #msitaly #jkgroup #fespa #globalprintexpo #ink #sublime #dyesub #pigment #tekstil #digistar #tabela