2021 Sonbaharına Amsterdam’da

4

FESPA, 2021 Global Print Expo’yu ve European Sign Expo’yu Mart’tan Ekim 2021’e erteledi.

Karar, RAI takvimindeki tüm uluslararası fuarların ikinci çeyrek veya daha sonrasına yeniden planlandığının onaylanmasının ardından alındı. Bu karar, kovid ile ilgili seyahat kısıtlamaları ve Hollanda’daki ziyaretçi karantina düzenlemelerine ilişkin süregelen belirsizliği ve bunların 2021’in başlarına kadar katılımcıları ve ziyaretçileri etkilemeye devam etme riskini yansıtıyor.

FESPA etkinlikleri şimdi 12-15 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında RAI’nin aynı salonlarında gerçekleşecek.

FESPA’nın mevcut kat planını kullanacağı Ekim ayına erteleme, katılımcı personelinin ve ziyaretçilerin Mart 2021’in başlarında Amsterdam’a özgürce seyahat edememe riskinin açık mantığını anlayan katılımcı tabanından güçlü bir destek almış.

FESPA CEO’su Neil Felton diyor ki: “Etkinliği yedi ay erteleme kararı, iş dünyasını iyileştirmenin lokomotifi olarak canlı bir FESPA fuarı için katılımcılarımızın coşkusunu bozmuyor. Kovid tehdidini de güvenli bir olay gerçekleştirme konusundabertaraf etmiş olduk. RAI ile sıkı sağlık ve güvenlik protokolleri yürürlükte ve katılımcılarımızı ve ziyaretçilerimizi profesyonel yeteneklerimizin en iyi şekilde koruyacağımızdan eminiz. ”

“Ancak, Hollanda’ya sınır ötesi seyahatle ilgili durum bu noktada belirsiz. Katılımcılarımız şu anda etkinliklerimizde yer almak için ayrıntılı lojistik planlar yapmak ve daha fazla maliyet taahhüt etmek zorunda kaldığından, doğru adımın Ekim 2021 acil durum tarihlerimize geçmek olduğuna inanıyoruz, bu da bizim ve katılımcılarımızın daha büyük planlar yapabilmelerini sağlıyor.”

Global Print Expo ve European Sign Expo katılımcılarının çoğu, sözleşmelerini alternatif tarihlere devredecek ve şirket politikaları Mart 2021’de katılmalarını engelleyen birkaç tedarikçi de böylelikle fuara katılabilecekler.

#Fespa #GlobalPrintExpo #EuropeanSignExpo #25Yasindayiz #YirmiBesinciYilimiz #Matbaa #MatbaaTeknik #BirMatbaaTeknikVar #EnrichTheContent #KnowWhatisWhat #İçeriğiGeliştir #Ambalaj #Ofset #Serigrafi #KartonAmbalaj #EsnekAmbalaj #flekso #rotogravure #inkjet #genisformat #BiliyorumÇünküOkuyorum #ContentisKing #genARate #Phygital #Fijital #OkuYaDaSeyret #inkjetmagazine