Canon GREENGUARD GOLD Sertifikası Aldı

20

Dijital görüntüleme çözümlerinde lider olan Canon, Océ Arizona düz yataklı yazıcı ailesinin hızlı kuruyan UV mürekkepleri ve yeni lanse edilen Océ Colorado rulodan ruloya yazıcının Canon UVgel mürekkebi, UL Environment’tan GREENGUARD Gold Sertifikasına layık görüldü.

Canon Europe, dünyanın en zorlu ürün emisyon standartları arasında yer alan ve saygınlığıyla tanınan bağımsız akreditasyon UL Environment tarafından GREENGUARD Gold Sertifikası’na layık görüldü. Canon Europe, Océ Arizona düz yataklı yazıcı ailesinin hızlı kuruyan UV mürekkepleri ve yeni lanse edilen Océ Colorado rulodan ruloya yazıcısının Canon UVgel mürekkebi sayesinde GREENGUARD Gold Sertifikası ile onurlandırılmanın gururunu yaşıyor.

UL Environment’ın Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Alberto Uggetti şirketleri, yeni teknolojileri sağlık açısından kendilerini test etmeye teşvik ettiklerini belirterek, Canon’u GREENGUARD Gold Sertifikası gibi sürdürülebilirlik sertifikasyonlarına ulaşan teknolojileri için kutladıklarını söyledi. Canon Europe’un Grafik ve İletişim Direktörü Mark Lawn ise GREENGUARD Gold Sertifikası’nın, Canon’un, müşterilerinin uygulama kapasitelerini artıracak ürünler geliştirmeye olan bağlılığının bir göstergesi olduğunu vurguladı ve sözlerine şöyle devam etti: “Geniş format çalışan müşterilerimizin, bu mürekkeplerin sürekli test edildiklerini ve düşük emisyon özelliklerinin tanınması için gerek şirket içinde gerekse ortaklarımızla sürekli üzerinde çalıştığımızı bilmeleri önemlidir.”

Emisyon standartlarına uygun mürekkepler

Canon’un geniş format çalışan birçok müşterisinin dekor uygulamalarına yönelmeleri ile mürekkeplerin kimyasal emisyonlarının bağımsız olarak doğrulanmasının önemi arttı. Emisyon standartlarına uygun olan Hızlı Kuruyan Océ Arizona UV ve Océ Colorado UVgel mürekkepleri ile Canon, tabela ve grafik yapımcıları ile onların müşterilerinin sağlıklarının en üst seviyede güven altına alınmasını sağlıyor.

Geniş formatlı, mürekkep püskürtmeli Arizona serisinin Océ UV mürekkepleri, canlı ve yüksek kalitede görüntüler üreten az kokulu ve düşük emisyonlu mürekkepler olma özelliği taşıyor. Bu nedenle birçok iç dekorasyon öğesinin basılması için gereken katı alt katmanlar da dahil olmak üzere, farklı ortamlara baskıda kullanım için de ideal.

Canon UVgel mürekkep, yeni tanıtılan Océ Colorado 1640 64 inç rulodan ruloya yazıcının arkasındaki benzersiz teknolojik yeniliğin bir parçası olarak da ön plana çıkıyor. Yeni yazıcı, çok çeşitli iç ve dış mekân uygulamalarında şahane sonuç vermek için tasarlanmış bulunuyor. Kusursuz renk gamı ve çıktı kalitesi ile yüksek kaliteli iç mekân ortamları için ideal sonuçlar ortaya koyuyor. Servis sağlayıcılarının, duvar kaplama ve iç tabelalar gibi hassas iç mekân uygulamalarında Canon UVgel baskılarını güvenle tanıtıp üretebilmelerinde GREENGUARD Gold Sertifikası’nın önemi kendini daha da hissettiriyor.

Bugüne kadar akredite edilmiş Océ Arizona UV mürekkepleri:

  • IJC156
  • IJC255
  • IJC256
  • IJC257
  • IJC258
  • IJC261
  • IJC262

Bugüne kadar akredite edilmiş Océ UVgel mürekkepleri:

• UVgel 355

 

#UVgel #Canon #UVjel #GreenGuard #Sertifikasyon #Dijital #inkjet #GreenGuardGold