Üç Yüzü Aşkın Katılımcı Ekim’de Sizi Bekliyor

18

Scroll down for English edition

330’den fazla katılımcı Fespa Global Print Expo 2021’de rengi geri getirmeye hazır

Uluslararası serigrafi, dijital ve tekstil baskı üreticileri, 12 – 15 Ekim 2021 tarihleri ​​arasında Hollanda’nın Amsterdam kentindeki RAI fuar merkezinde gerçekleşecek olan bu yılki FESPA Global Print Expo için sıraya giriyor. 18 ay boyunca sanal ürün lansmanlarına ve demolara ev sahipliği yaptıktan sonra, tedarikçiler müşteriler ve potansiyel müşterilerle yüz yüze bağlantı kurma konusunda bir hayli hevesli görünüyorlar.

Baskı hizmeti sağlayıcıları ve tabelacılar, Amsterdam’da bu sonbaharda serigrafi ve dijital baskı, sarf malzemeleri, iş akışı ve renk yönetimi çözümlerindeki en son yenilikleri görmek için üç yüzden fazla katılımcıyı bir arada bulacaklar.

FESPA Global Print Expo’da ziyaretçiler, onaylanmış Gold sponsorları Brother ve Mimaki’nin yanı sıra Agfa, Canon, Durst, Fujifilm, Han Glory ve Roland DG’nin baskı çözümleri; 3A, Ahlstrom Munksjö, Avery Dennison, Hexis ve Re-board Technology AB’den baskı altı malzemeler; Barbieri Electronic, Inedit, OneVision, ONYX Graphics and Print Factory’den otomasyon, iş akışı ve renk yönetimi çözümleri; ve CHT Almanya, Easy Inks Gmbh ve Sun Chemical’dan sarf malzemeleri sergileyecekler.

Baskısız tabelalar için Avrupa’nın önde gelen fuarı olan European Sign Expo, yine FESPA Global Print Expo ile birlikte düzenlenecek. RAI’nin 2. salonunda gerçekleşecek etkinlik, tabela profesyonellerini kanal yazı, dijital tabela, boyutsal tabela, gravür, ışıklı ekranlar, ev dışı medya, LED ve tabela araçları konusunda uzmanlaşmış şirketlerle buluşturacak. Avrupa Tabela Federasyonu ve Altın Sponsorlar tarafından desteklenen etkinlik EFKA ve LEDIT YAKI, Art Neon Lighting, Domino Sign, Led Frames, LG Hausys Europe, NEX LINE SRL ve Yellotools gibi onaylanmış katılımcı firmalarla birlikte European Sign Expo’ya geri dönecek.

EFKA Uluslararası Satış Müdürü Harold Klaren şunları söylüyor: “FESPA Global Print Expo ve European Sign Expo, bizi izleyicilerimizle buluşturmada önemli bir rol oynuyor. Etkinlikler, mevcut müşterilerimizin %50’sinden fazlası ile tek bir çatı altında buluşmamızı ve aksi takdirde bağlantı kurma fırsatı bulamayacağımız geniş format matbaalar ve tabelacılarla ağ kurmamızı sağlıyor. Bu nedenle onları EFKA için en önemli fuarlar olarak görüyoruz ve bu yıl Amsterdam’da herkesle yeniden buluşacağımız için heyecanlıyız.”

FESPA CEO’su Neil Felton’dan gelen yorum ise şöyle: “Geçen yıl herkes için zorlu geçti ve FESPA Innovations and Trends gibi sanal etkinlikler özel baskı topluluğunun güncel kalmasını ve yeni ürün lansmanlarına erişmesini sağlarken, tedarikçiler canlı bir ortamda matbaacılar ve tabelacılarla etkileşim kurun. Sektör genelinde toparlanma ve yenilenme işaretleri görüyoruz ve Ekim ayının geleceğe bakmak ve yeni gelir akışlarına ve uygulama fırsatlarına odaklanmak için iyi bir zaman olduğuna inanıyoruz.”

Tüm katılımcı listesine erişmek için bu satırı tıklayınız.

300+ Exhibitors Set to Bring Colour Back At Fespa Global Print Expo 2021

International screen, digital and textile printing manufacturers are lining up for this year’s FESPA Global Print Expo, which takes place from 12 – 15 October 2021 at the RAI exhibition centre in Amsterdam, The Netherlands. After 18 months hosting virtual product launches and demos, suppliers are enthusiastic about connecting with customers and prospects face-to-face.

Print service providers and signmakers will be able to see the latest innovations in screen and digital printing, consumables, workflow, and colour management solutions from over 300 industry suppliers.

At FESPA Global Print Expo, visitors will be able to see hardware solutions from confirmed Gold sponsors Brother and Mimaki, as well as suppliers including Agfa, Canon, Durst, Fujifilm, Han Glory and Roland DG; substrates from 3A, Ahlstrom Munksjö, Avery Dennison, Hexis and Re-board Technology AB; automation, workflow and colour management solutions from Barbieri Electronic, Inedit, OneVision, ONYX Graphics and Print Factory; and consumables from CHT Germany, Easy Inks Gmbh and Sun Chemical.

European Sign Expo, the leading European exhibition for non-printed signage, will again be co-located with FESPA Global Print Expo. The event, which takes place in hall 2 at the RAI, will connect signage professionals with companies specialising in channel lettering, digital signage, dimensional signage, engraving and etching, illuminated displays, out of home media, LED and sign tools. The event is supported by the European Sign Federation and Gold Sponsors EFKA and LEDIT YAKI will return to European Sign Expo alongside confirmed exhibiting companies including: Art Neon Lighting, Domino Sign, Led Frames, LG Hausys Europe, NEX LINE SRL and Yellotools.

Harold Klaren, International Sales Manager, EFKA, comments: “FESPA Global Print Expo and European Sign Expo both play an essential role in connecting us with our audience. The events enable us to meet with over 50% of our existing customers under one roof as well as networking with wide format printers and signmakers that we, otherwise, would not have the opportunity to connect with. That’s why we see them as being the most important exhibitions for EFKA and we’re excited to meet everyone again in Amsterdam this year.”

Neil Felton, CEO of FESPA comments: “The past year has been challenging for all and, while virtual events such as FESPA Innovations and Trends enable the speciality print community to stay up-to-date and access new product launches, suppliers are keen to interact with printers and signmakers in a live setting. Across the industry, we’re seeing signs of recovery and regeneration and we believe October is a good time to look to the future and focus on new revenue streams and application opportunities.”

To access the full exhibitor list, visit https://www.fespaglobalprintexpo.com/why-visit/exhibitor-list#/.

#FESPA #GlobalPrintExpo #Amsterdam #Tabela #GenisFormat #inkjet #SignExpo