Yeni Inkjet Baskı Çözümü – Yenilik ve İşbirliğinin Lansmanı

3

Scroll down for English Edition

Çinli OEM, King Tau, Xaar’ın gelişmiş baskı kafası teknolojilerini içeren yeni bir endüstriyel sınıf baskı çözümünü piyasaya sürdü. “Magic Cube”, kullanıcılara endüstriyel inkjet baskıda önemli performans iyileştirmeleri sağlamak için Xaar’ın benzersiz TF Teknolojisini ve High Laydown Teknolojisini kullanıyor.

Xaar’ın TF Teknolojisi, sıvıların çok yüksek akış hızlarında doğrudan yazıcı kafası nozülünün arkasından geçmesine izin verir. Bu, nozülün kurumasını önler, açık kalma süresini uzatır ve baskı kafasının, kullanılmadığı sürelerden sonra bile sorunsuz bir başlatma için sürekli olarak hazırlanmasını sağlar. High Laydown Teknolojisi, dokulu efektlerin her geçişte 80 mikron kalınlığa kadar düz yüzeylere basılmasını sağlar ve bu da “Magic Cube” baskı çözümüne hem güvenilirlik hem de daha yüksek verimlilik sağlar.

Seramik ve grafik sektörlerinde bir öncü olan Guangzhou merkezli King Tau, birçok farklı endüstriyel inkjet uygulaması için çözüm geliştirmede 20 yıldan fazla deneyime sahip bir ekipman üreticisi. “Magic Cube” baskı çözümünün piyasaya sürülmesi için Xaar ile ortaklık, şirketin yüksek kaliteli ve performanslı inkjet yazıcı üretimi konusundaki itibarını daha da artırdı.

King Tau Genel Müdürü “Xaar’ın baskı kafası teknolojisinin teknik güvenilirliğine ve dayanıklı performansına olan güvenimiz, birlikte çalışmamızın anahtarıydı. Ayrıca, Xaar’ın benzersiz uzman teknolojileri müşterilerimiz için gerçek değer sağlıyor ve markamızı rakip ürünlerden farklı kılıyor”, diyor.

King Tau ile kurulan bağ, Xaar’ın küresel ortaklıklar ve işbirliğine dayalı projeler geliştirme konusundaki kararlılığının altını çiziyor.

Xaar’ın CEO’su John Mills, ise şu yorumu yapıyor: “King Tau gibi bir endüstri lideriyle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz ve ürünlerimizi ve teknolojilerimizi Çin’de sunma fırsatını memnuniyetle karşılıyoruz. Ortaklığımız sayesinde, Çin pazarının talep ettiği kalite, performans ve güvenilirliği sağlamada büyük bir potansiyel görüyoruz.”

Innovation And Collaboration Drive Launch Of New Inkjet Print Engine

Chinese OEM, King Tau has launched a new industrial-grade print engine, incorporating Xaar’s advanced printhead technologies.

The ‘Magic Cube’ utilises Xaar’s unique TF Technology and High Laydown Technology to provide users with significant performance improvements for industrial inkjet printing.

Xaar’s TF Technology allows fluids to flow directly past the back of the printhead nozzle at very high flow rates. This prevents the nozzle from drying out, increasing its open time, and ensuring that the printhead is continuously primed for trouble free start-up, even after periods of non-use. High Laydown Technology enables the printing of textured effects onto flat surfaces up to 80um thickness on every pass, which delivers both reliability and higher productivity to the ‘Magic Cube‘ print engine.

As a pioneer in the ceramics and graphic sectors, Guangzhou based King Tau is a leading equipment manufacturer with more than 20 years’ experience in the development of solutions for many different industrial inkjet applications. The partnership with Xaar for the launch of the ‘Magic Cube’ print engine has further enhanced the company’s reputation for high quality and performance inkjet printer manufacturing.

“Our trust in the technical reliability and durable performance of Xaar’s printhead technology were key to our working together,” said Mr. Tong, Managing Director of King Tau.

“In addition, Xaar’s unique specialist technologies deliver real value for our customers and differentiate our brand from competitive products.”

The tie-up with King Tau underlines Xaar’s commitment to developing global partnerships and collaborative projects.

Xaar’s CEO, John Mills, said, “We are delighted to be working with an industry leader such as King Tau and welcome the opportunity to provide our products and technologies in China.

“Through our partnership we see great potential in delivering the quality, performance and reliability that the Chinese market demands.”

 

#Xaar #TfTechnolgy #HighLaydownTechnology #KingTau #Seramik #Cam #EndüstriyelBaski #inkjet #BaskıKafası